Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Inżynier budowy

Pracodawca: Polimex Mostostal S.A. Numer referencyjny: 110820 Data publikacji: 27 lutego 2024 Lokalizacja: Gdańsk - Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • praca przy realizacji projektów w obszarze budownictwa kubaturowego w woj. pomorskim,
  • bezpośredni nadzór i odpowiedzialność nad prowadzonymi robotami,
  • bieżąca analiza i planowanie zapotrzebowania na materiały,
  • sporządzanie przedmiarów, obmiarów i dokumentacji powykonawczej,
  • kontrola jakości, terminowości i stanu zaawansowania robót budowlanych, zgodnie z przyjętym harmonogramem,
  • przygotowywanie dokumentów formalnych,
  • raportowanie postępu prac oraz nadzór nad pracą firm podwykonawczych,
  • współpraca z kadrą kierowniczą, Zamawiającym oraz dostawcami i podwykonawcami.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – kierunek Budownictwo bądź pokrewne,
  • doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku – mile widziane,
  • znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD,
  • znajomość dokumentacji technicznej oraz przepisów prawa budowlanego,
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów i dobrej organizacji pracy,
  • odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • język angielski na poziomie podstawowym – mile widziane.

Oferujemy

To oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • pracę przy realizacji ciekawych projektów,
  • ambitne wyzwania zawodowe,
  • dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • finansowanie i dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport, opieka zdrowotna, ubezpieczenia na życie, ZFŚS).

Polimex Mostostal S.A.

Polimex Mostostal S.A. – Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych.