Więcej  ›
30.04.2024 30 kwietnia 2024

Kierownik projektu

Pracodawca: Polimex Mostostal S.A. Numer referencyjny: 113229 Data publikacji: 10 kwietnia 2024 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową
Zarządzanie środowiskiem: Finansowanie, dotacje, Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • zarządzanie Projektem Budowlanym w segmencie budownictwa kubaturowego - woj.mazowieckie,
  • nadzór nad realizacją inwestycji zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem,
  • kontrola zużycia materiałów zgodnie z założeniami budżetowymi,
  • sporządzanie, aktualizowanie i weryfikacja Harmonogramu Realizacyjnego, Inwestorskiego oraz Rzeczowo-Finansowego,
  • prowadzenie narad z Podwykonawcami,
  • uczestnictwo w naradach z Inwestorem,
  • negocjowanie warunków współpracy z Podwykonawcami oraz dostawcami,
  • odpowiedzialność za utrzymanie założonej marży Projektu oraz za budżet Projektu,
  • budowanie kompetentnych struktur personalnych,
  • zarządzanie zespołem.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe w obszarze budownictwa – mile widziane Zarządzanie Projektami,
  • doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych – min. 3 lata,
  • doświadczenie zawodowe w zarządzaniu kontraktem/projektem w sektorze Publicznym,
  • doświadczenie w realizacji projektów budowlanych - min. 5 lat,
  • znajomość obsługi komputera - pakiet Ms Office, Ms Project, AutoCAD,
  • umiejętności negocjacyjnie,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

To oferujemy:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w ambitnym zespole,
  • ciekawe wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • bezpieczne i higieniczne warunki pracy,
  • finansowanie i dofinansowanie szkoleń, kursów oraz studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich,
  • pakiet benefitów (m.in. karta MultiSport, opieka zdrowotna, ubezpieczenia na życie, ZFŚS).

Polimex Mostostal S.A.

Polimex Mostostal S.A. – Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych.