Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Operator techniczny

Pracodawca: Polpharma Biologics Group Numer referencyjny: 31256 Data publikacji: 20 lipca 2021 Lokalizacja: Duchnice - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków
Przemysł i inżynieria: Biochemia

Opis stanowiska

  • Naprawianie, konserwacja i serwisowanie maszyn
  • Instalowanie, uruchamianie i przemieszczanie maszyn oraz urządzeń
  • Przeprowadzanie przeglądów technicznych, napraw maszyn oraz urządzeń
  • Czytanie instrukcji, rysunków technicznych
  • Organizowanie swojej pracy i wpływ na pracę innych w celu jak najefektywniejszego wykorzystania czasu pracy i wykonania zadań
  • Informowanie bezpośredniego przełożonego o wszelkich nieprawidłowościach w statusie wykonywanych zadań
  • Raportowanie postępu wszystkich prac i statusów wykonywanych zadań do bezpośredniego przełożonego.
  • Współpracowanie z wszystkimi grupami zarówno w Oddziale jak i grupie Polpharma Biologics
  • Wykonywanie poleceń przełożonego

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie na stanowisku lub pokrewnym min. 3 lata
  • Uprawnienia G1 E i D w zakresie obsługa i konserwacja

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • PPE
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Karta Multisport
  • I inne…

Polpharma Biologics Group

#PolpharmaBiologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby.
Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Chcielibyśmy, abyś do nas dołączył.