Więcej  ›
19.05.2024 19 maja 2024

Elektromonter sieci i urządzeń energetycznych

Pracodawca: Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. Numer referencyjny: 116940 Data publikacji: 23 lutego 2023 Lokalizacja: Gdynia - Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Diagnostyka, audyty, certyfikaty, normy

Opis stanowiska

Zadania:

  • podłączanie jednostek (statków, okrętów) do zasilania elektrycznego
  • przygotowywanie pomieszczeń na jednostkach na potrzeby prac remontowych - montaż i demontaż sprzętu elektrycznego wykorzystywanego przez produkcję (wentylatorów, oświetlenia technologicznego, zestawów spawalniczych, rozdzielni przyłączeniowych, innych)
  • nadzór nad sprawnością sprzętu elektrycznego wykorzystywanego przez produkcję oraz serwisowanie go
  • usuwanie bieżących awarii

Wymagania

Oczekiwania:

  • wykształcenie zawodowe, techniczne (elektryczne)
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • uprawnienia SEP do 1 kv (E1) - mile widziane
  • uprawnienia do obsługi wózka elektrycznego i widłowego - mile widziane
  • uprawnienia poddźwigowego (hakowego) - mile widziane
  • uprawnienia wysokościowe
  • uprawnienia SEP (dozorowe)  - mile widziane
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • umiejętność czytania schematów i dokumentacji elektrycznej (NN)
  • obsługa elektronarzędzi narzędzi: szlifierek, wiertarek, innych

Oferujemy

Oferujemy:

  • równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym
  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • świadczenia socjalne z ZFŚS („wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do kart MultiSport i Medicoversport, okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników i inne)

Jeśli chciałbyś / chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do przesłania swojego CV przez przycisk „Aplikuj

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.

Polska Grupa Zbrojeniowa S.A.

PGZ Stocznia Wojenna jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej, jednego z największych koncernów zbrojeniowych w Europie. Swoją działalność operacyjną rozpoczęła 3 stycznia 2018, po przejęciu Stoczni Marynarki Wojennej, pierwszej polskiej stoczni powstałej w 1922 roku.