Więcej  ›
01.05.2024 01 maja 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Pracownia Analiz Środowiskowych EKOVENTUS - Szymańczyk i Węclews Numer referencyjny: 1/7/2019 Data publikacji: 23 lutego 2021 Lokalizacja: Zielona Góra - Lubuskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (okres próbny 3 miesiące, czas nieokreślony) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Woda: Gospodarowanie wodami, Oczyszczanie ścieków
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

Poszukujemy specjalisty ds. ochrony środowiska, doświadczenie nie jest wymagane, choć jest mile widziane.
Zakres pracy: przygotowywanie dokumentacji na potrzeby wydawania pozwoleń związanych z ochroną środowiska: operaty wodnoprawne, raporty o oddziaływaniu na środowisko, itp

Wymagania

Wykształcenie wyższe: Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska, pokrewne.
Mile widziana znajomość programu AutoCad, Qgis.
Dobra organizacja pracy, komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie.

Oferujemy

Oferujemy stabilną pracę w firmie z blisko 15 letnim doświadczeniem, satysfakcjonujące wynagrodzenie, rozwój zawodowy.

Inne informacje

Pracownia Analiz Środowiskowych EKOVENTUS zajmuje się kompleksową obsługą przy uzyskiwaniu pozwoleń, decyzji administracyjnych w zakresie ochrony, inżynierii oraz kształtowania środowiska. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i tworzymy profesjonalną grupę specjalistów.
Działamy na terenie całego kraju.

Wykonujemy opracowania środowiskowe i uzyskujemy pozwolenia wodno-prawne, pozwolenia na wprowadzanie gazów lub pyłów do powietrza, pozwolenia na wytwarzanie odpadów, pozwolenia na budowę, decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia oraz wszelkie inne decyzje administracyjne niezbędne do realizacji wszelkich przedsięwzięć i inwestycji.

Pracownia Analiz Środowiskowych EKOVENTUS - Szymańczyk i Węclews

Opracowania z zakresu ochrony środowiska