Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Doradca ds. energii, gazu ziemnego i fotowoltaiki - Partner Sprzedaży, Grupy Sprzedażowe

Pracodawca: Premium Energia Sp. z o.o. Numer referencyjny: 191317 Data publikacji: 01 marca 2024 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Audyty energetyczne, Energetyka słoneczna
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

  • sprzedaż produktów oferowanych przez firmę tj. energii elektrycznej, gazu ziemnego, fotowoltaiki , audytów energetycznych, DSR, optymalizację kosztów
  • budowanie bazy klientów, podtrzymywanie dobrych relacji

  • przygotowywanie dokumentów - umowy, porozumienia, aneksy, pisma, etc.

  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej i gazu ziemnego dla Klientów B2B

  • lub instalacji paneli fotowoltaicznej dla klientów B2B

  • komunikatywność i nastawienie na budowanie długotrwałych relacji z Klientem

  • silna motywacja do osiągania założonych celów

  • posiadanie aktualnego prawa jazdy kat. B

  • własny portfel Klientów będzie dodatkowym atutem

  • łatwość pracy z narzędziami informatycznymi (m.in. CRM, Excel)

Oferujemy

  • stabilna współpraca B2B

  • wysoka prowizja

  • szkolenia

  • szeroką gamę usług, produktów oraz partnerów biznesowych; dopasowane do każdego klienta

  • konkurencyjne stawki wyjściowe oferowanych produktów

  • szybką realizację procesów posprzedażowych

  • duży wachlarz materiałów marketingowych

  • wsparcie Back Office i mentora w pierwszych miesiącach pracy

  • dla najlepszych gotowa baza leadów oraz umawianie spotkań z klientami przez nasze doświadczone Call Center

  • możliwość rozwoju, budowania grup sprzedażowych

Premium Energia Sp. z o.o.

Grupa Premium Energia to prężnie rozwijająca się firma z branży energetycznej. Od 8 lat
obniżamy rachunki za energię poprzez sprzedaż produktów dopasowanych do
indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Marka Premium Energia jest liczącym się na
rynku graczem oferującym szeroką gamę produktów: sprzedaż energii elektrycznej i gazu
ziemnego, audyty energetyczne, doradztwo oraz montaż instalacji fotowoltaicznych,
outsourcing zarządzania mediami. Mamy własną hurtownie, oraz wysokiej jakości
komponenty. O jakości marki świadczą liczne rekomendację.
Aktualnie obsługujemy największe firmy na śląsku. Należą do nich m.in. Famur, Altus, Huta
Ferrum.
Naszym bieżącym celem jest poszerzenie zasięgów na pozostałe regiony Polski. W związku z
czym rozpoczęliśmy rekrutację na nowe stanowiska.
Zapewniamy pakietem szkoleń na start oraz wsparcie mentora przez cały okres wdrożenia.
Czekamy na Twoje CV jeśli chcesz być jednym z naszych specjalistów i pracować w branży,
której kryzys nie zagraża