Więcej  ›
30.04.2024 30 kwietnia 2024

Manager ds. Sprawozdawczości

Pracodawca: PreZero Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: 193841 Data publikacji: 09 kwietnia 2024 Lokalizacja: Chorzów - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Gospodarka odpadami: Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe, Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

  • Sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej;
  • Udział w procesie raportowania kwartalnego oraz rocznego;
  • Koordynacja procesu sporządzania sprawozdań finansowych w obszarze księgowości;
  • Współpraca przy sporządzaniu pakietów konsolidacyjnych;
  • Uzgadnianie sald między podmiotami powiązanymi w Grupie;
  • Czuwanie nad poprawnym sporządzaniem bilansów na potrzeby koncernu;
  • Wdrażanie i koordynowanie koncernowej polityki rachunkowości we wszystkich spółkach w Polsce;
  • Opracowywanie rozwiązań i mechanizmów mających na celu usprawnienie procesów księgowo-finansowych wewnątrz firmy;
  • Wsparcie przy wdrażaniu i optymalizowaniu systemu księgowego;
  • Udział w projektach w ramach Grupy kapitałowej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe;
  • Wiedza z zakresu rachunkowości i podatków;
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel;
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 1 rok;
  • Znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego (minimum B2);
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego i logicznego myślenia;
  • Zaangażowanie w pracę i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • Inicjatywa, samodzielność w działaniu i nastawienie na szukanie rozwiązań;
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Samodzielne stanowisko, ciekawą, pełną wyzwań pracę bezpośrednio związaną z inicjatywą wzrostu grupy;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;
  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Rynkowe wynagrodzenie;
  • Pakiet opieki medycznej;
  • Karnety sportowe.

PreZero Polska Sp. z o.o.

Nowe myślenie dla czystego jutra.

PreZero to wiodąca w Europie firma zajmująca się gospodarką odpadami i usługami w zakresie ochrony środowiska. Jako dostawca usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów wspieramy rozwój gospodarki obiegu zamkniętego, która pomaga zmniejszać poziom zanieczyszczeń i chronić zasoby naturalne. Odpady traktujemy jak cenne surowce a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom możemy ograniczyć niemal do zera ilość tych odpadów, których nie można poddać recyklingowi. To nie tylko nasza praca, ale też zobowiązanie wobec przyszłych pokoleń.