Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Specjalista ds. Księgowości

Pracodawca: PreZero Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: 191017 Data publikacji: 12 marca 2024 Lokalizacja: Chorzów - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Ekonomia, finanse
Gospodarka odpadami: Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna, Składowanie, utylizacja

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie zdarzeń gospodarczych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz obowiązującymi przepisami prawa;
  • Analiza rozrachunków, uzgadnianie kont rozrachunkowych;
  • Udział w sporządzaniu JPK;
  • Obsługa systemu bankowego, księgowanie wyciągów bankowych, przygotowywanie płatności;
  • Uzgadnianie i monitorowanie sald wybranych kont bilansowych;
  • Ewidencjonowanie i rozliczanie środków trwałych.
  • Weryfikacja zaksięgowanych dokumentów pod względem podatku VAT i poprawności użytych kont kosztowych;
  • Księgowanie rozliczeń pracowniczych oraz delegacji

Wymagania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Minimum 2 letnie doświadczenia na stanowisku w dziale księgowości;
  • Znajomość praktycznych zasad księgowości oraz przepisów podatkowych;
  • Doświadczenie w pracy z programami zintegrowanymi (SAP moduł FI mile widziany);
  • Znajomości praktyczna Word i MS Excel;
  • Dokładność i rzetelność;
  • Samodzielność, odpowiedzialność i sprawność działania;
  • Umiejętność szybkiej adaptacji do zmian i nowych warunków;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

Oferujemy

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko, ciekawą, pełną wyzwań pracę bezpośrednio związaną z inicjatywą wzrostu grupy;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;
  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Rynkowe wynagrodzenie;
  • Pakiet opieki medycznej;
  • Możliwość pracy hybrydowej;
  • Karnety sportowe.

PreZero Polska Sp. z o.o.

Nowe myślenie dla czystego jutra.

PreZero to wiodąca w Europie firma zajmująca się gospodarką odpadami i usługami w zakresie ochrony środowiska. Jako dostawca usług odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów wspieramy rozwój gospodarki obiegu zamkniętego, która pomaga zmniejszać poziom zanieczyszczeń i chronić zasoby naturalne. Odpady traktujemy jak cenne surowce a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom możemy ograniczyć niemal do zera ilość tych odpadów, których nie można poddać recyklingowi. To nie tylko nasza praca, ale też zobowiązanie wobec przyszłych pokoleń.