Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Kierownik/Inżynier Robót (budowlanych, elektrycznych, sanitarnych)

Pracodawca: Prime Construction Sp z o.o. Sp. K. Numer referencyjny: 194104 Data publikacji: 14 marca 2024 Lokalizacja: Szczecin - Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna, Mechanika, elektromechanika, automatyka
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie robót branżowych pod kątem zgodności z dokumentacją techniczną, prawem budowlanym, obowiązującymi przepisami oraz wymogami kontraktu (jakość, terminowość, budżet, BHP/ochrona środowiska)
  • Koordynowanie i nadzór nad pracami branżowym , w tym udział w odbiorach prac i rozliczeń
  • Udział w weryfikacji rozwiązań projektowych i materiałowych związanych z realizacją robót
  • Sporządzanie raportów, zestawień, przedmiarów i obmiarów robót oraz wykonywanie analiz
  • Współpraca z Inwestorem, projektantami i podwykonawcami

Wymagania

  • Gotowość do wyjazdów służbowych związanych z realizowanymi budowami oraz prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze przygotowania i nadzoru nad realizacjami robót branżowych min. 2 lata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Uprawnienia branżowe (dla stanowisk kierowniczych)
  • Znajomość prawa budowlanego oraz regulujących proces budowlany norm i przepisów branżowych
  • Dobra znajomość MS Office: Excel i AutoCad
  • Zaangażowanie przy realizacji powierzonych zadań

Mile widziane doświadczenie:

  • przy realizacji projektów w systemie „zaprojektuj i wybuduj”
  • w pracy w wieloosobowych zespołach realizacyjnych

Oferujemy

  • Udział w prestiżowych projektach budowlanych w Poznaniu, Gorzowie Wielkopolskim i Szczecinie, a także w okolicach
  • Elastyczność w wyborze formy zatrudnienia - umowa o pracę lub kontrakt B2B na stabilnych i przejrzystych warunkach finansowych
  • Stabilne zatrudnienie wynikające z wieloletnich planów inwestycyjnych
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia, umiejętności i wiedzy
  • Wsparcie w okresie wyjazdu służbowego (mieszkanie, samochód służbowy)
  • Niezbędne narzędzia pracy tj. telefon i laptop
  • Wdrożenie do pracy oraz wsparcie ze strony Twojego opiekuna i zespołu
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Pracę w doświadczonym zespole ekspertów branży budowlanej
  • Do 5000 PLN za polecenie Specjalisty do któregokolwiek z naszych projektów
  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed dla Ciebie i członków Twojej rodziny, ubezpieczenie grupowe, kartę sportową MultiSport

Prime Construction Sp z o.o. Sp. K.

Firma budowlana z siedzibą w Szczecinie.