Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Asystent specjalisty ds. gospodarki odpadami i ochrony środowiska

Pracodawca: proGEO Sp. z o.o. Numer referencyjny: 26/07/2019 Data publikacji: 29 lipca 2019 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting, Pomiary, badania, monitoring
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty

Opis stanowiska

• Przygotowywanie wniosków i dokumentacji celem uzyskania pozwoleń i decyzji administracyjnych tj. pozwoleń wodnoprawnych, decyzji na zbieranie, przetwarzanie i wytwarzanie odpadów, pozwoleń zintegrowanych, decyzji środowiskowych, decyzji związanych z zatwierdzaniem projektów i dokumentacji geologicznych i in.,
• Sporządzanie raportów i sprawozdań z monitoringu środowiska, ocen oddziaływania, analiz, audytów, ekspertyz, planów oraz koncepcji technologicznych,
• Prowadzenie pomiarów i badań terenowych m.in. pobór próbek wód, gruntów, ścieków, odpadów,
• Przygotowywanie dokumentacji ewidencyjnych, wpisów do rejestrów i baz danych,
• Bezpośredni kontakt z klientami i pracownikami urzędów.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku na kierunku gospodarka odpadami, ochrona środowiska, geologia, inżynieria środowiska, gospodarka wodna lub pokrewne,
• Znajomość podstawowych przepisów prawnych i zagadnień z obszarów ustaw: o odpadach, prawo wodne, prawo geologiczne i górnicze, prawo ochrony środowiska,
• Prawo jazdy kat. B i gotowość wyjazdów służbowych,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2,
• Biegła obsługa komputera, w tym dokumentów tekstowych i arkuszy kalkulacyjnych,
• Posiadanie doświadczenia w branży będzie dodatkowym atutem,
• Otwartość na nowe zadania i realizację wielobranżowych projektów wykraczających poza opisane stanowisko,
• Zaangażowanie, sumienność, dokładność, samodzielność i bezkonfliktowość.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w firmie z 25-letnim stażem będącej liderem na rynku doradztwa i nowoczesnych rozwiązań w zakresie zarządzania gospodarką odpadami w Polsce,
• 3-miesięczny okres próbny, następnie umowa o pracę na czas nieokreślony,
• Stały system wynagrodzenia uzależniony od posiadanego doświadczenia plus nagrody motywacyjne.

Inne informacje

Zainteresowane osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: j.kalmuk@progeo.wroc.pl. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

proGEO Sp. z o.o.

Firma proGEO sp. z o.o. została założona w 1993 r. Przedmiotem działalności spółki są usługi doradcze, eksperckie, inżynierskie, projektowe w zakresie gospodarki odpadami, ochrony środowiska oraz geologii. Odbiorcami usług są przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego, instytucje publiczne i pozarządowe.
Firma proGEO sp. z o.o. jest wielokrotnym zdobywcą Dolnośląskiego Certyfikatu Gospodarczego – nagrody przyznawanej przedsiębiorcom przez Województwo Dolnośląskie, którego celem jest wyróżnienie i uhonorowanie wiarygodnych podmiotów gospodarczych wnoszących swoją działalnością istotny wkład w rozwój regionu oraz stanowiących wizytówkę jakości, innowacyjności i nowoczesności.