Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Specjalista ds. rekultywacji jezior / Kierownik Projektu

Pracodawca: PROTE Technologie dla Środowiska Sp. z o.o. Numer referencyjny: RJ_2024 Data publikacji: 22 marca 2024 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring
Gleba i ziemia: Hydrogeologia
Planowanie przestrzenne: Tereny poprzemysłowe, rewitalizacja, rekultywacja

Opis stanowiska

Zakres obowiązków
• koordynowanie zadań związanych z realizacją projektów rekultywacji jezior, prowadzonych w zespole projektowym
• prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji związanej z realizowanymi projektami rekultywacji jezior, zgodnie z obowiązującymi w Spółce standardami
• analiza bieżących postępowań przetargowych i zapytań ofertowych, przygotowywanie dokumentacji w ramach udziału w przetargach związanych z procesem rekultywacji zbiorników wodnych i pokrewnych
• udział i nadzór nad przygotowywaniem ofert i odpowiedzi na zapytania ofertowe
• reprezentowanie Spółki i udział w spotkaniach z kontrahentami, targach, imprezach branżowych, konferencjach, prowadzenie prezentacji produktów i usług Spółki
• nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów biznesowych z jednostkami samorządu terytorialnego, współpraca z właściwymi urzędami i instytucjami

Wymagania

Nasze oczekiwania
  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ochrona/inżynieria środowiska, gospodarka wodna i ochrona zasobów wód, hydrobiologia i ochrona wód, ichtiologia i akwakultura lub pokrewne
  • zdolności negocjacyjne i umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych
  • sprawność poruszania się w sferze przepisów środowiskowych
  • umiejętność analizy i sporządzania dokumentacji przetargowej, projektowej i pokrewnej
  • umiejętność współpracy w zespole i zdolności organizacyjne
  • efektywne zarządzanie własnym czasem pracy
  • gotowość do delegacji służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

To oferujemy
  • możliwość zdobywania doświadczenia w gronie ekspertów, w stabilnej firmie z wieloletnią tradycją
  • szerokie pole do podejmowania ambitnych działań i realizacji samodzielnych, odpowiedzialnych projektów
  • wdrożenie, przeszkolenie oraz niezbędne narzędzia pracy
  • zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę

Inne informacje

Jeśli chcesz zasilić nasz zespół w Dziale Rekultywacji Jezior – Zapraszamy!

PROTE Technologie dla Środowiska Sp. z o.o.

PROTE Technologie dla Środowiska Sp. z o.o. od dwóch dekad działa na rzecz poprawy jakości wody i ochrony środowiska naturalnego. Specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług w zakresie badań i rekultywacji środowiska gruntowo-wodnego, działań naprawczych i zapobiegawczych oraz gospodarki odpadami. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość obsługi, dlatego też niezbędne jest pozyskiwanie, rozwijanie i utrzymywanie fachowej kadry. Oferujemy pracę w młodym zespole w atmosferze sprzyjającej rozwojowi zawodowemu, wzrostowi odpowiedzialności oraz samodzielności działań.