Więcej  ›
01.05.2024 01 maja 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: r2eko Artur Owczarek Numer referencyjny: 15/2022 Data publikacji: 11 maja 2022 Lokalizacja: Łódź - Łódzkie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting, Sprawozdania, ewidencje, kontrole, Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

· bieżąca obsługa klientów firmy,
· nadzór nad realizacją zobowiązań wynikających z aktów prawnych w obszarze ochrony środowiska,
· nadzór nad przestrzeganiem obowiązków wynikających z decyzji administracyjnych,
· opracowywanie i składanie sprawozdań opakowaniowych, odpadowych i środowiskowych przedkładanych do
  Urzędu Marszałkowskiego, Wód Polskich, KOBiZE, WIOŚ, GIOŚ,
· przygotowywanie dokumentów do uzyskania zezwoleń środowiskowych,
· bieżąca współpraca z właściwymi urzędami i instytucjami,
· monitorowanie i nadzorowanie zmian w regulacjach prawnych związanych z ochroną środowiska,
· kontrola wewnętrzna z zakresu przestrzegania przepisów dotyczących ochrony środowiska,
· obsługa systemu BDO,
· monitorowanie i nadzorowanie zmian w regulacjach prawnych, związanych z ochroną środowiska

Wymagania

· wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie ochrony środowiska, inżynierii środowiska, biologii lub zbliżone,
· co najmniej roczne doświadczenie w obszarze ochrony środowiska,
· znajomość przepisów dotyczących ochrony środowiska oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,
· doświadczenie w zakresie wykonywania sprawozdawczości środowiskowej oraz BDO,
· mile widziane doświadczenie w organach administracji rządowej lub samorządowej,
· dobra znajomość programu MS Office, w szczególności Word, Excel, Power Point,
· prawo jazdy kat. B.,
· inicjatywa w działaniu,
· dobra organizacja pracy własnej,
· samodzielność, komunikatywność, terminowość,
· odpowiedzialność,
· gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy

· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
· atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego,
· pracę w zgranym zespole,
· możliwości rozwoju zawodowego,
· szkolenia przygotowujące i doszkalające,
· miłą atmosferę pracy.

Inne informacje

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać e-mailem na adres: rekrutacja@r2eko.com podając w tytule numer referencyjny.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2019r. poz. 1781), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez r2eko Artur Owczarek.”.

r2eko Artur Owczarek

Firma r2eko powstała z myślą o transferze wiedzy i doświadczenia w zakresie szeroko rozumianej ochrony środowiska. Firma r2eko nastawiona jest na współpracę pomiędzy osobami fizycznymi, przedsiębiorcami, rolnikami, naukowcami oraz administracją rządową i samorządową - w celu uzyskania rozwiązań gospodarczych satysfakcjonujących każdą ze stron, w poszanowaniu ekologii
i ochrony otaczającego nas środowiska.

Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie ochrony środowiska na terenie całego kraju.