Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Inspektor w Wydziale Organizacyjnym

Pracodawca: RDOŚ w Poznaniu Numer referencyjny: 135621 Data publikacji: 26 marca 2024 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Administracja, Doradztwo, audyty, consulting, Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska poszukuje kandydatów / kandydatek na stanowisko: inspektor w Wydziale Organizacyjnym.
Wymiar etatu: 1
Liczba stanowisk pracy: 1

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
  • Przeprowadza pod nadzorem rekrutacje do Regionalnej Dyrekcji, koordynuje wdrożenie nowych pracowników do pracy, współpracuje i udziela wsparcie wszystkim pracownikom Regionalnej Dyrekcji w zakresie spraw pracowniczych, prowadzeni sprawy związane z zakończeniem stosunku pracy w Regionalnej Dyrekcji.
  • Prowadzi pod nadzorem sprawy z zakresu urlopów pracowniczych i delegacji służbowych.
  • Koordynuje i prowadzi pod nadzorem sprawy z zakresu czasu pracy.
  • Prowadzi pod nadzorem sprawy z zakresu polityki szkoleniowej Regionalnej Dyrekcji.
  • Aktywnie tworzy i dba o dobry wizerunek Regionalnej Dyrekcji.
  • Samodzielnie sporządza lub bierze udział w sporządzaniu sprawozdań wymaganych przepisami prawa.
  • Prowadzi dokumentację pracowniczą.
  • Zastępuje osobę na stanowisku ds. płac.

Warunki pracy:

    • Praca administracyjno-biurowa

    • Obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie

    • Budynek wyposażony w windę osobową i podjazd do budynku

    • Siedziba urzędu mieści się na kondygnacjach od parteru do III piętra budynku

    • Zagrożenie korupcją

    • Krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe,

    • Praca pod presją czasu i w stresie

    • Praca 8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu

60-529 Poznań ul. J. H. Dąbrowskiego 79 Poznań Poznań, ul. Kościuszki 57

Wymagania

Niezbędne:
  • Wykształcenie: średnie
  • Doświadczenie zawodowe/staż pracy: Doświadczenia zawodowego
  • Znajomość Kodeksu pracy.
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność współpracy.
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Word i Excel.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w stresie.
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Kreatywność i inicjatywa.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Dodatkowe:
  • Wykształcenie: wyższe
  • Doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w pracy w kadrach
  • Znajomość zasad z zakresu naliczania płac, uprawnień pracowniczych i zasiłków.
  • Znajomość wytycznych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w służbie cywilnej.
  • Umiejętność obsługi programów: Progman Kadry i Płace, eDok, RCP online, Płatnik, PFRON.
  • przeszkolenie w zakresie tematyki kadrowej

Inne informacje

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. kandydatka/kandydat nie pracowała/ł, nie pełniła/ł służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie była/był współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów. Nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później.
  • Kwestionariusz osobowy dla kandydata do pracy.
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • kopia dokumentów potwierdzających przeszkolenie z zakresu kadrowego

Termin składania dokumentów: 05.04.2024
Decyduje data wpływu oferty do urzędu.

Inne informacje: W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

RDOŚ w Poznaniu

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Poznaniu realizuje zadania z zakresu ocen oddziaływania na środowisko, ochrony przyrody i obszarów Natura 2000, jak również zapobiegania i naprawy szkód w środowisku, zarządzania środowiskiem na terenach zamkniętych oraz informacji o środowisku na terenie województwa mazowieckiego.