Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Monter Układów Hydraulicznych (Dział Serwisu)

Pracodawca: Rockfin Sp. z o.o. Numer referencyjny: 211748 Data publikacji: 27 marca 2024 Lokalizacja: Małkowo - Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Woda: Melioracje i urządzenia wodne, Oczyszczanie ścieków
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

  • Wykonywanie instalacji hydrauliki siłowej na podstawie rysunku technicznego/schematu hydraulicznego
  • Montaż systemów rurowych
  • Realizacja procesów technologicznych oraz zadań produkcyjnych zgodnie z wyznaczonymi terminami
  • Nadzór nad prawidłowym wykorzystaniem przyrządów, narzędzi i urządzeń
  • Praca na hali produkcyjnej w Oddziale w Małkowie
  • Praca na wyjazdach delegacyjnych Serwisu

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku montera rurociągów lub montera instalacji hydrauliki siłowej
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość armatury hydraulicznej i komponentów
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane:

  • Znajomość rysunku izometrycznego i schematu hydraulicznego
  • Umiejętność gięcia rur i sczepiania spoin metodą TIG
  • Podstawowa znajomość połączeń elektrycznych
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie działającej od ponad 30 lat na rynku polskim i zagranicznym
  • Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń
  • Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali produkcyjnej, zaplecze socjalne)
  • Atrakcyjny system premiowy (premie kwartalne oraz roczna)
  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń wewnętrznych Akademii Rockfin
  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości
  • Bezpłatne kursy językowe online eTutor- dla pracownika oraz członka rodziny
  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecanie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach

Rockfin Sp. z o.o.

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Burckhardt Compression, FLSmidth, GE, Kawasaki, MAN Energy Solutions, Mitsubishi Power, Siemens oraz Wartsila.