Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. ofertowania instalacji OZE

Pracodawca: Sanito Sp. z o.o. Numer referencyjny: Specjalista ds. ofertowania instalacji OZE Data publikacji: 11 października 2018 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

  • Analiza parametrów urządzeń pod kątem spełnienia wymogów Inwestora,
  • Weryfikacja i optymalizacja dokumentacji projektowych oraz koncepcji projektowych w zakresie instalacji sanitarnych,
  • Dobór urządzeń, kontakt z dostawcami, producentami urządzeń oraz podwykonawcami,
  • Dobór urządzeń zamiennych,
  • Planowanie kosztów, wyceny instalacji sanitarnych na podstawie dokumentacji projektowych oraz koncepcji projektowych.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (Inżynieria Środowiska),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku tj. kosztorysanta, projektanta, asystenta projektanta, specjalisty ds. technicznych – mile widziane doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii,
  • Znajomość AutoCAD,
  • Znajomość programu Norma lub innego kosztorysowego,
  • Umiejętność przedmiarowania i kosztorysowania robót sanitarnych,
  • Doświadczenie w kosztorysowaniu prac,
  • Znajomość rynku dostawców, producentów branży sanitarnej,
  • Znajomość zagadnień elektrycznych,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w tym słownictwo techniczne)
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie,
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej oraz dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Inne informacje

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail: praca@sanito.pl

Sanito Sp. z o.o.

Sanito Sp. z o.o. jest od 2006 roku jedną z najchętniej wybieranych wykonawców inteligentnych systemów grzewczych opartych na pompach ciepła i innych ekologicznych rozwiązaniach. Inwestorzy darzą nas swoim zaufaniem ponieważ stale udoskonalamy swoje usługi, oferując najnowocześniejsze technologie. Jednocześnie staramy się dopasować system do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Sanito Sp. z o.o. jest autoryzowanym partnerem firmy Viessmann, Danfoss oraz posiada Eucert – Europejski certyfikat instalatorów pomp ciepła.