Więcej  ›
19.03.2024 19 marca 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: SEKA S.A. Numer referencyjny: 1/Kraków/21 Data publikacji: 04 listopada 2021 Lokalizacja: Kraków i okolice - Małopolskie Rodzaj umowy: Własna działalność gospodarcza (nieoznaczony) Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting, Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

  • Sporządzanie sprawozdawczości wymaganej przepisami prawa ochrony środowiska w tym m.in.
- naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska,
- sporządzanie raportu z emisji zanieczyszczeń do powietrza (KOBiZE),
- sporządzanie sprawozdań poprzez BDO np. sprawozdanie o wytwarzaniu odpadów, sprawozdania dot. opakowań, sprawozdań dot. opłaty recyklingowej za torby z - tworzywa sztucznego,
- sporządzanie sprawozdania za serwisowanie klimatyzacji w pojazdach do bazy BDS,
  • Nadzór nad kontem BDO Klienta, w tym m.in.:
- aktualizacja wpisów,
- prowadzenie ewidencji odpadów – kart ewidencji odpadów, kart przekazania odpadów,
- nadzór nad kartami przekazania odpadów,
- wystawianie kart przekazania odpadów,
  • Przeprowadzanie audytów środowiskowych oraz sporządzanie z nich raportów,
  • Opracowywanie bilansów LZO,
  • Wsparcie klienta w bieżących sprawach związanych z ochroną środowiska,
  • Bieżąca analiza aktów prawnych związanych z prawem ochrony środowiska.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie inżynierii środowiska, ochrony środowiska lub pokrewnym,
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. ochrony środowiska,
  • Praktyczna znajomość zagadnień prawnych z zakresu ochrony środowiska,
  • Mile widziane doświadczenie w WIOŚ, RDOŚ, starostwie powiatowym, urzędzie marszałkowskim, urzędzie gminy,
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, wysoka komunikatywność,
  • Umiejętność realizacji kilku zadań jednocześnie,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Doświadczenie w prowadzeniu nadzorów z ochrony środowiskach w przedsiębiorstwach,
  • Dodatkowym atutem Kandydata będzie doświadczenie oraz umiejętność opracowywania dokumentacji środowiskowej tj.:
- operaty wodnoprawne,
- zgłoszenia instalacji,
- wnioski na wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza,
- wnioski do pozwoleń na wytwarzanie odpadów,
- wnioski do pozwoleń zintegrowanych,
- karty informacyjne przedsięwzięcia,
- raporty oddziaływania na środowisko,

Oferujemy

  • Dogodną formę współpracy (do uzgodnienia) i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z 30-letnim doświadczeniem, w prężnym i ambitnym zespole,
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • Ambitne i odpowiedzialne zadania,

Inne informacje

Prosimy również o dołączenie do CV klauzuli:

  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SEKA S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Paca 37, 04-386 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w niniejszym cv dla potrzeb procesu rekrutacji.”
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SEKA S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Paca 37, 04-386 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w niniejszym cv dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych.”
  • „Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujmy, że:
  • Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest SEKA S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Paca 37, 04-386 Warszawa,
  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – drogą elektroniczną na adres: odo@seka.pl lub listownie na adres siedziby SEKA S.A., ul. Paca 37, 04-386 Warszawa;
  • Twoje dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie. SEKA S.A. będzie przetwarzała Twoje dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrazisz na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie;
  • Odbiorcą Twoich danych osobowych poza Administratorem, są podmioty współpracujące z Administratorem, które wspierają nas w naszej działalności oraz zapewniają nam wsparcie techniczne i informatyczne dla wewnętrznych systemów IT oraz portale publikujące ogłoszenie rekrutacyjne;
  • Twoje dane osobowe zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Ciebie zgody na wykorzystywanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą wykorzystywane przez 2 lata;
  • Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, cofnięcia zgody w dowolnym momencie, wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych – www.uodo.gov.pl;
  • Podanie przez Ciebie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu Pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacji. Podanie przez Ciebie innych danych jest dobrowolne.
  • Z góry dziękujemy za zainteresowanie ofertą i jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

SEKA S.A.

SEKA S.A. świadczy usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska, usługi doradcze z dziedziny prawa pracy i funduszy unijnych oraz prowadzi działalność szkoleniową. Współpracuje na stałe z ponad 700 firmami i przeszkoliła do tej pory ponad 1 000 000 osób. SEKA S.A. została w latach 2003 – 2009, 2012 i w 2016 zaliczona do prestiżowego grona Gazel Biznesu, a dowodem wysokiego standardu usług jest system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015.