Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: SEKA S.A. Numer referencyjny: SOŚ/GDAŃSK/02/2018 Data publikacji: 05 listopada 2018 Lokalizacja: Gdańsk - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie (bezterminowo) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting, Oceny oddziaływania na środowisko
Edukacja i komunikacja: Kursy, szkolenia

Opis stanowiska

Zadania:
  • prowadzenie ewidencji odpadów,
  • naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska,
  • sporządzanie raportu z emisji zanieczyszczeń do powietrza (KOBiZE),
  • przeprowadzanie audytów środowiskowych oraz sporządzanie z nich raportów,
  • raportowanie i sprawozdawczość do odpowiednich organów ochrony środowiska,
  • nadzór nad wskaźnikami środowiskowymi.

Wymagania

Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. ochrony środowiska,
  • wykształcenie wyższe w dziedzinie ochrony środowiska lub pokrewne,
  • praktyczna znajomość zagadnień prawnych z zakresu ochrony środowiska z obszaru obowiązków przedsiębiorców,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, wysoka komunikatywność,
  • umiejętność realizacji kilku zadań jednocześnie,
  • dobra znajomość MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • mile widziane doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji środowiskowej do wniosków na podstawie których wydawane są decyzje z zakresu ochrony środowiska.

Oferujemy

Oferujemy:
  • umowę o współpracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w prężnym i ambitnym zespole,
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji.

Inne informacje

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV do 15 marca 2018 r. na adres: SRODOWISKO@SEKA.PL

Prosimy również o dołączenie do CV klauzuli:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zbiorze danych, którego administratorem jest SEKA S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Paca 37. Dane osobowe są niezbędne dla celów związanych z procesem rekrutacji oraz będą przetwarzane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom związanym z SEKA SA. do celów rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”

Z góry dziękujemy za zainteresowanie ofertą i jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

SEKA S.A.

SEKA S.A. świadczy usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska, usługi doradcze z dziedziny prawa pracy i funduszy unijnych oraz prowadzi działalność szkoleniową. Współpracuje na stałe z ponad 700 firmami i przeszkoliła do tej pory ponad 1 000 000 osób. SEKA S.A. została w latach 2003 – 2009, 2012 i w 2016 zaliczona do prestiżowego grona Gazel Biznesu, a dowodem wysokiego standardu usług jest system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015.