Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Koordynator/ka ds. sprzedaży wentylacji i izolacji technicznych

Pracodawca: SIG sp. z o. o. Numer referencyjny: REK/2021/11/00003 Data publikacji: 01 grudnia 2021 Lokalizacja: Lublin - Lubelskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków, Termomodernizacja, izolacja, efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

-Organizacja i rozwój sprzedaży wentylacji, rekuperacji, klimatyzacji oraz pomp ciepła
-Realizowanie i usprawnianie procesu sprzedaży
-Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi
-Pozyskiwanie nowych klientów
-Wsparcie w pracach projektowych
-Zarządzanie zespołem

Wymagania

Wymagania:

-Doświadczenie kierunkowe w obszarze wentylacji, rekuperacji, wentylacji oraz pomp ciepła
-Znajomość produktów związanych z izolacjami technicznymi
-Znajomość lokalnego rynku
-Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
-Umiejętność zarządzania zespołem
-Umiejętność pracy pod presją czasu i podejmowania decyzji
-Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
-Prawa jazdy kat. B
-Mile widziana znajomość branży dystrybucyjnej

Oferujemy

Proponujemy:

-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Program szkoleń (wprowadzające, produktowe, sprzedażowe)
-Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)
-Duży zakres samodzielności i możliwość realizowania własnych pomysłów
-Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych takich jak: samochód, telefon, laptop
-Pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej
-Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej organizacji o rozproszonej strukturze

SIG sp. z o. o.

SIG działa w obszarze dystrybucji materiałów budowlanych. Firma jest częścią międzynarodowego koncernu SIG plc z siedzibą w Wielkiej Brytanii, który istnieje od 1956 roku i notowany jest na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa SIG obecna jest w 9 krajach Europy, tworząc rozległą sieć oddziałów handlowych, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Beneluksie, Francji, Irlandii. Nasze działanie cechuje wielopłaszczyznowość: dostarczamy produkty zarówno do indywidualnych, jak i instytucjonalnych odbiorców. Od małych obiektów (np. budowa domów jednorodzinnych) po potężne inwestycje (hale sportowe, centra handlowe, lotniska). W Polsce SIG posiada 50 oddziałów, które swoją siecią dystrybucji obejmują cały kraj.