Więcej  ›
19.05.2024 19 maja 2024

Grafik komputerowy

Pracodawca: SmallGIS Sp. z o.o. Numer referencyjny: Grafik komputerowy Data publikacji: 16 sierpnia 2018 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Przemysł i inżynieria: Informatyka, systemy przesyłu danych
Planowanie przestrzenne: Planowanie przestrzenne
Gleba i ziemia: Geologia, goedezja

Opis stanowiska

Zakres zadań:
  • Tworzenie konkretnej grafiki komputerowej w oparciu o ustalone wytyczne;
  • Projektowanie logotypów;
  • Opracowywanie bieżących materiałów marketingowych;

Wymagania

  • Znajomość pakietu Adobe – Photoshop, Indesign, Illustrator;
  • Znajomość zagadnień projektowania do druku;
  • Dbałość o szczegóły;
  • Doskonała organizacja pracy własnej;
  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole;
  • Znajomość  języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, w mowie i w piśmie;

Mile widziane:
  • Portfolio wykonanych dotychczas grafik;
  • Doświadczenie w projektowaniu graficznym;
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem stron internetowych;

Oferujemy

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym zespole;
  • Elastyczne godziny pracy;

Inne informacje

Prosimy o nie przesyłanie ofert współpracy zdalnej.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.
CV oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres: rekrutacja@smallgis.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Informujemy, że Administratorem danych jest SmallGIS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Wadowicka 8A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych                                    w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

SmallGIS Sp. z o.o.

firma z branży geoinformatycznej