Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Lider PIM (zarządzanie informacją o produktach)

Pracodawca: Smay Numer referencyjny: 194662 Data publikacji: 18 marca 2024 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Ryzyko: Zagrożenia naturalne, ochrona przeciwpowodziowa
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Nadzór, kontrola, ochrona, restrykcje
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Pracując w SMAY będziesz odpowiedzialny za:

  • nadzór merytoryczny i zapewnienie zgodności materiałów doborowych z obowiązującymi standardami i przepisami,
  • sporządzanie materiałów doborowych dla projektantów na podstawie danych technicznych w obszarze wentylacji,
  • koordynacja i nadzorowanie prac zespołu,
  • zarządzanie i utrzymanie bazy danych parametrów technicznych,
  • analiza i aktualizacja danych technicznych (obszar systemów wentylacyjnych),
  • tworzenie wymagań do programów doborowych, szablonów kart katalogowych ora DTR grup produktowych,
  • współpraca z projektantami, działem rozwoju produktu oraz handlowcami,
  • wsparcie techniczne – rola eksperta w obszarze branży wentylacji.

Wymagania

W pracy na tym stanowisku pomogą Ci:

  • doświadczenie zawodowe jako samodzielny projektant sanitarny - warunek konieczny,
  • dogłębna wiedza na temat doboru urządzeń w obszarze wentylacji,
  • wiedza z zakresu projektowania, norm i przepisów dotyczących wentylacji,
  • umiejętność pracy z bazami danych oraz narzędziami typu MS Excel.

 Dodatkowo premiujemy za:

  • doskonałe umiejętności analityczne i zdolność do precyzyjnego przetwarzania danych technicznych,
  • samodzielność oraz duża odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • znajomość AutoCAD oraz REVIT - mile widziane, ale niekonieczne!,
  • pasja do projektowania oraz pracy w branży HVAC (wentylacje, systemy p.poż.).

Oferujemy

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie, wchodzącej na rynki zagraniczne,
  • atrakcyjną współpracę na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • pracę w firmie, która stawia na zespół oraz świetną atmosferę,
  • komfortowe i nowoczesne biuro pod Krakowem (Podłęże k. Niepołomic),
  • możliwości szerokiego rozwoju w ramach licznych projektów badawczo-rozwojowych,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. pakiet sportowy, kurs języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe),
  • dofinansowanie do posiłków w ramach firmowej kantyny,
  • możliwość dojazdu do biura firmowym autobusem,
  • niezbędne narzędzia do realizacji zadań,
  • codzienne wsparcie specjalistów,
  • praca w każdy piątek do 13:30.

Smay

Grupa SMAY - to szybko rozwijająca się firma, która od ponad 33 lat tworzy innowacyjne rozwiązania z zakresu wentylacji i ochrony przeciwpożarowej. Pracujemy lokalnie, zmieniając rzeczywistość globalnie w branży HVAC w Podłężu k. Niepołomic.

Lubimy jasne i trwałe relacje - dlatego w naszych zespołach znajdziesz osoby otwarte na nowe idee. Poszukujemy ludzi z pasją, pełnych energii, chcących realizować swoje zawodowe pasje. Rozwijamy się, dlatego czekamy na Twoją aplikacje!