Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. BIM

Pracodawca: Smay Numer referencyjny: 83875 Data publikacji: 02 sierpnia 2022 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Pracując w SMAY będziesz odpowiedzialny za:

  • nadzór nad rodzinami Revit i narzędziami BIM tworzonymi przez współpracujące firmy,
  • samodzielne tworzenie rodzin Revit dla produktów Smay,
  • wsparcie techniczne dla projektantów w zakresie rodzin Revit dla produktów Smay
  • monitorowanie bieżących trendów BIM na rynku i u konkurencji,
  • udział w wyznaczaniu kierunków rozwoju, planowaniu i realizowaniu narzędzi BIM,
  • tworzenie prezentacji, artykułów i w przyszłości szkoleń odnośnie BIM,
  • prace nad innymi materiałami projektowymi (m.in. rysunki CAD).

Wymagania

W pracy na tym stanowisku pomoże Ci:

  • ukończone studia na kierunku Inżynieria środowiska (specjalność Wentylacja i Klimatyzacja),
  • bardzo dobra znajomość programu Revit i AutoCad,
  • praktyczna umiejętność tworzenia rodzin Revit,
  • znajomość standardów rynkowych MEP i BIM,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość programów pakietu Office,
  • doświadczenie projektowe w branży wentylacyjnej.

Od kandydatów oczekujemy poza tym:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • chęci do stałego podnoszenia posiadanych umiejętności i kwalifikacji,
  • zaangażowania i dobrej organizacji pracy,
  • sumienności w wykonywaniu obowiązków,
  • samodzielności przy wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie, w doświadczonym zespole,
  • wsparcie specjalistów,
  • pakiet świadczeń socjalnych (karta sportowa, ubezpieczenie na życie, kurs języka angielskiego),
  • kurs nauki języka angielskiego,
  • niezbędne wyposażenie do realizacji zadań,
  • pracę w każdy piątek do 13:30.

Smay

Grupa SMAY - to szybko rozwijająca się firma, która od ponad 33 lat tworzy innowacyjne rozwiązania z zakresu wentylacji i ochrony przeciwpożarowej. Pracujemy lokalnie, zmieniając rzeczywistość globalnie w branży HVAC w Podłężu k. Niepołomic.

Lubimy jasne i trwałe relacje - dlatego w naszych zespołach znajdziesz osoby otwarte na nowe idee. Poszukujemy ludzi z pasją, pełnych energii, chcących realizować swoje zawodowe pasje. Rozwijamy się, dlatego czekamy na Twoją aplikacje!