Więcej  ›
21.05.2024 21 maja 2024

Specjalista ds. BHP

Pracodawca: Smay Numer referencyjny: 85634 Data publikacji: 12 sierpnia 2022 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Pracując w SMAY będziesz odpowiedzialny za:

  • koordynację oraz udział w procesie szkoleń z zakresu BHP,
  • prowadzenie audytów bezpieczeństwa oraz postepowań z zakresu wypadków przy pracy,
  • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego,
  • opracowywanie procedur, raportów oraz analiz,
  • budowanie kultury bhp, inicjonowanie i organizowanie przedsięwzięć mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz  poprawę warunków pracy,
  • współpracę z instytucjami zewnętrznymi,
  • wdrażanie norm oraz standardów BHP,
  • udział w budowaniu i realizowaniu strategii ochrony środowiska, proponowanie i podejmowanie działań prośrodowiskowych,
  • wypełnianie obowiązków służby bhp wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów

Wymagania

W pracy na tym stanowisku pomoże Ci:

  • praktyczna znajomość przepisów w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • niezbędne uprawnienia do pełnienia roli Inspektora/Specjalisty BHP,
  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach,
  • komunikatywność i dużą otwartość do ludzi.

Dodatkowo premiujemy za:

  • doświadczenie w pracy przy zakładzie produkcyjnym - (mile widziane, ale nie konieczne!),
  • znajomość języka obcego (angielski lub rosyjski/ukraiński - mile widziane),
  • postawę "can do" - w poszukiwaniu nowych rozwiązań.

Oferujemy

Co proponujemy:

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie, w doświadczonym zespole,
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • współpracę w firmie, która stawia na zespół oraz świetną atmosferę,
  • komfortowe i najnowocześniejsze biuro pod Krakowem (Podłęże k. Niepołomic),
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. pakiet sportowy, kurs języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe),
  • możliwość dojazdu do pracy firmowym autobusem,
  • szkolenia oraz możliwości szerokiego rozwoju,
  • niezbędne narzędzia do realizacji zadań,
  • codzienne wsparcie Specjalistów,
  • pracę w każdy piątek do 13:30.

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.

Smay

Grupa SMAY - to szybko rozwijająca się firma, która od ponad 33 lat tworzy innowacyjne rozwiązania z zakresu wentylacji i ochrony przeciwpożarowej. Pracujemy lokalnie, zmieniając rzeczywistość globalnie w branży HVAC w Podłężu k. Niepołomic.

Lubimy jasne i trwałe relacje - dlatego w naszych zespołach znajdziesz osoby otwarte na nowe idee. Poszukujemy ludzi z pasją, pełnych energii, chcących realizować swoje zawodowe pasje. Rozwijamy się, dlatego czekamy na Twoją aplikacje!