Więcej  ›
30.04.2024 30 kwietnia 2024

OPERATOR KAFARA SAMOBIEŻNEGO – BUDOWA INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

Pracodawca: SolarSpot S.A. Numer referencyjny: 200453 Data publikacji: 12 kwietnia 2024 Lokalizacja: Komorniki - Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków
Energia: Energetyka słoneczna

Opis stanowiska

Obsługa kafara samobieżnego przy wbijaniu fotowoltaicznych konstrukcji gruntowych

Montaż gruntowych konstrukcji fotowoltaicznych

Nadzór nad logistyką przy transporcie kafara

Nadzór nad prawidłową eksploatacją i konserwacją urządzenia i dbałość o jego stan techniczny

Współpraca z firmami budowlanymi realizującymi prace ziemne podczas montażu

Wymagania

doświadczenie w obsłudze maszyn budowlanych

prawo jazdy kat. C+E i nie są Ci straszne wyjazdy służbowe

odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

Oferujemy

Wynagrodzenie podstawowe + premie zależne od wyników

Swobodną atmosferę i przyjazny klimat pracy

Formę zatrudnienia dostosowaną do Ciebie

Niezbędne narzędzia pracy

Szkolenie wdrożeniowe i techniczne

Rozwój w obecnie najszybciej rozwijającej się branży OZE

SolarSpot S.A.

O nas

Chcesz być częścią zespołu kierującego się przede wszystkim rozwojem i partnerstwem, który wykazuje się dużą elastycznością i wsparciem?
Jako firma na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo naszych Klientów i kompleksową obsługę inwestorów przy wsparciu know-how naszej kadry inżynieryjno-technicznej. Dzięki temu oferujemy wysoką jakość świadczonych usług i najwyższe oszczędności kosztów energii elektrycznej.
Jeżeli stawiasz na jakość usług, które oferujesz, chcesz działać, lubisz kontakt z Klientem, a atmosfera oraz elastyczność w pracy mają dla Ciebie znaczenie, to już dziś prześlij swoje CV!