Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. instalacji wodno-kanalizacyjnych

Pracodawca: Solida Numer referencyjny: A06/17 Data publikacji: 11 września 2017 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Zarządzanie wodą w mieście, Jakość i uzdatnianie
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie dostawców i rozwiązań technologicznych w obszarach:
    • instalacje wodne i sanitarne w budynkach i osiedlach
    • pompy
    • baseny
    • stacje uzdatniania wody
  • Specyfikowanie i dobór towaru w zależności od oczekiwań końcowego odbiorcy
  • Zarządzanie dokumentacją ofertową i magazynową
  • Pomoc techniczna i doradztwo w ramach ofertowych produktów
  • Korespondencja z klientem
  • Odbiór i przekazywanie materiałów

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość zagadnień technicznych w tym umiejętność oceny wpływu warunków klimatycznych specyficznych dla danego regionu na zastosowane materiały
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (hiszpańskiego lub portugalskiego będzie dodatkowym atutem)
  • Umiejętność kompleksowego realizowania zadań
  • Znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość programu CDN XL
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność ustalania priorytetów
  • Umiejętności organizacyjne, umiejętność planowania pracy
  • Dobra pamięć, skrupulatność, punktualność
  • Optymizm i pozytywne nastawienie do życia osobistego i zawodowego.

Oferujemy

  • Umowę o prace
  • Wszelkie niezbędne narzędzia
  • Ciekawą ambitną i rozwijającą pracę

Solida

Duża firma z kilkuletnim doświadczeniem, działająca na rynku afrykańskim (Angola i Mozambik), współpracująca przy budowie dużych osiedli w Angoli.