Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Zakupów: zewnętrzne sieci wod-kan z odwodnieniem i urządzeniami towarzyszącymi

Pracodawca: Torpol Numer referencyjny: 110339 Data publikacji: 02 marca 2021 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Woda: Melioracje i urządzenia wodne
Budownictwo i architektura: Diagnostyka, audyty, certyfikaty, normy
Przemysł i inżynieria: Inżynieria przemysłowa i procesowa

Opis stanowiska

Do zadań pracownika należeć będzie między innymi:

  • Planowanie oraz przeprowadzanie pełnego procesu zakupowego dla materiałów niezbędnych do wykonania instalacji sanitarnych, odwodnienia oraz branż towarzyszących.

Wymagania

  • Mile widziane ukończone studia na kierunku Inżynieria Środowiska w specjalności instalacje sanitarne lub pokrewne, ewentualnie na kierunku Budownictwo,
  • Posiadanie zdolności analitycznych i umiejętności szybkiego uczenia się, skrupulatność,
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych, pracowitość, sumienność oraz zaangażowanie,
  • Samodzielność, komunikatywność, elastyczność, umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość elementów zewnętrznych sieci wod.-kan., odwodnienia oraz urządzeń towarzyszących.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w dużej firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pakiet Medyczny,
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w pracy w Biurze Logistyki,
  • Możliwość zatrudnienia od zaraz.

Torpol

Torpol Spółka Akcyjna, firma zajmująca się budową i modernizacją linii kolejowych wraz z towarzyszącą infrastrukturą.