Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Asystent ds. Realizacji Projektu – praca wyjazdowa

Pracodawca: Total Wind PL sp. z.o.o. Numer referencyjny: 07/2019 Data publikacji: 15 lipca 2019 Lokalizacja: Konikowo - Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Energia: Energetyka wiatrowa

Opis stanowiska

Zadania:

·  Wsparcie logistyczne na projekcie – m.in. transport na lotnisko, zakupy, kontakt z hotelem, etc.

·  Wsparcie administracyjne na projekcie – m.in. udział w spotkaniach z klientem, prowadzenie dokumentacji technicznej oraz z zakresu BHP, prowadzenie rozliczeń finansowych z klientem, etc.

·  Wsparcie techniczne na budowie – m.in.. tankowanie maszyn budowalnych, dowożenie narzędzi, dbanie o flotę samochodową, etc.

Wymagania

·  Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (w mowie i piśmie)

·  Biegła obsługa komputera (MS Office) i urządzeń biurowych

·  Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

·  Prawo jazdy kat. B

·  Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane

Oferujemy

·  Umowę o pracę na pełny etat lub współpraca na zasadzie podwykonawstwa (własna działalność gospodarcza)

·  Szkolenia i możliwość rozwoju w firmie działającej na arenie międzynarodowej, o ugruntowanej pozycji na rynku instalacji i serwisu turbin wiatrowych

·  Atrakcyjne wynagrodzenie

·  Pokrycie kosztów zakwaterowania i wyżywienia oraz transportu na projekcie

·  Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (laptop, telefon, samochód)

Inne informacje

Prosimy o przesyłanie CV na adres sekretariat@totalwind.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Total Wind PL dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Total Wind PL sp. z.o.o.

Total Wind PL jest firmą specjalizującą się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu instalacji, serwisu, konserwacji turbin wiatrowych zarówno na lądzie jak i na morzu.

Bezpieczeństwo, jakość, elastyczność i praca zespołowe to słowa kluczowe dla naszej firmy.