Więcej  ›
02.05.2024 02 maja 2024

Inżynier Budowy (branża torowa)

Pracodawca: Trakcja S.A. Numer referencyjny: 195318 Data publikacji: 19 kwietnia 2024 Lokalizacja: Szczecin - Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna
Planowanie przestrzenne: Roboty publiczne, inżynieria lądowa

Opis stanowiska

  • Monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności dostaw z harmonogramem i zweryfikowaną dokumentacją techniczną;
  • Nadzór nad usunięciem niezgodności w dokumentacji technicznej;
  • Sprawdzanie prawidłowości certyfikatów i świadectw wystawionych przez producentów oraz ich zgodności z wymogami prawa;
  • Sprawdzanie protokołów z odbioru elementów wyposażenia budowy;
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej / powykonawczej;
  • Obsługa dokumentacji technicznej i projektowej;
  • Prowadzenie archiwum dokumentacji technicznej, odbiorowej i koncesyjnej oraz korespondencji; sprawdzenie i potwierdzanie zgodności dokumentacji powykonawczej z wykonanym obiektem, kompletności dokumentacji odbiorowej i przekazanie do archiwum zamawiającego po zakończeniu budowy;
  • Prowadzenie dokumentacji pod kątem sprawnej sprzedaży wykonywanych robót;
  • Prowadzenie dokumentacji zdjęciowej budowy;
  • Ewidencja czasu pracy pracowników sił własnych i podwykonawcy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie z zakresu budownictwa;
  • Praktyczna znajomość AutoCAD;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w tym MS Excel;
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego;
  • Sumienność oraz nastawienie na realizację celów;
  • Samodzielność i zaangażowanie.

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy jako Inżynier Budowy – preferowane min. 1 rok.

Oferujemy

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę przy inspirujących i różnorodnych projektach.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy zgodnie z preferencjami pracownika.
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością objęcia całej rodziny.
  • Szeroki wachlarz świadczeń socjalnych (m.in. wczasy pod gruszą, bony okolicznościowe, dofinansowanie sportu i edukacji w ramach Kafeterii).
  • Szkolenia branżowe i współpraca z ekspertami.
  • Atrakcyjne nagrody finansowe za polecanie pracowników (500-5000zł brutto).

Trakcja S.A.

O nas

Jako Trakcja S.A. jesteśmy jedną z największych spółek giełdowych działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego i energetyki.
Rocznie realizujemy ponad 100 kontraktów budując i modernizują linie kolejowe, tramwajowe, autostrady i drogi ekspresowe, mosty, obiekty inżynieryjne oraz sieci elektroenergetyczne.
Jesteśmy dumni mogąc brać udział w skomplikowanych i innowacyjnych przedsięwzięciach infrastrukturalnych, takich jak:

• modernizacja blisko 20% długości torów dedykowanych połączeniom obsługiwanym przez Pendolino,
• budowa najnowocześniejszego w Polsce zaplecza technicznego dla obsługi pociągów aglomeracyjnych,
• wyprodukowanie pierwszego w Polsce magazynu energii wytworzonej przez farmę wiatrową
• udział w budowie pierwszej w Niemczech elektrycznej autostrady dla ciężarówek,
• dostawa zintegrowanego systemu dynamicznej informacji podróżnych i bezpieczeństwa pasażerów, zastosowanego po raz pierwszy na dworcu Łódź Fabryczna
• przebudowa linii tramwajowej wraz z rewitalizacją mostu Piłsudskiego w Krakowie, czy systemu zasilania nowej sieci tramwajowej w Olsztynie.
• zaprojektowanie, produkcja urządzeń i zmiana napięcia dla linii WKD z 600 V na 2 KV

oraz tysięcy innowacyjnych rozwiązań w energetyce i kolejnictwie wdrożonych w okresie ponad 70 lat naszej działalności.