Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Starszy Inspektor ds. BHP

Pracodawca: Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Numer referencyjny: 122223 Data publikacji: 21 lipca 2021 Lokalizacja: Łódź - Łódzkie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Ryzyko: Zarządzanie bezpieczeństwem, ryzyko zawodowe

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie regularnych audytów BHP w organizacji
  • analiza stanowisk pracy oraz sporządzanie kart oceny ryzyka zawodowego
  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków powypadkowych
  • prowadzenie szkoleń wstępnych w zakresie BHP
  • udział w tworzeniu i aktualizacji procedur w zakresie BHP
  • wdrażanie nowoczesnych rozwiązań w obszarze systemów zarządzania BHP

Wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości MS Office
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • samodzielności oraz umiejętności organizowania pracy własnej
  • umiejętności analitycznego myślenia i podejmowania decyzji
  • umiejętności pracy w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu oraz pod presją czasu

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Transfer Multisort Elektronik to firma pokoleniowa, istniejąca od 1990 roku.
Przez ponad 30 lat sukcesywnie się rozwijaliśmy, zdobywając doświadczenie i stając się jednym z najdynamiczniejszych globalnych dystrybutorów komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Mimo międzynarodowego zasięgu działalności nadal pozostajemy firmą rodzinną.
Wierzymy, że pozytywna atmosfera pracy, elastyczność i indywidualne podejście do każdego Klienta pozwalają osiągnąć najlepsze wyniki.