Więcej  ›
03.05.2024 03 maja 2024

Pracownik ds. BHP

Pracodawca: Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu Numer referencyjny: 50723 Data publikacji: 16 grudnia 2021 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Główne zadania i obowiązki:

  • Wypełnianie zadań i obowiązków wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 109, poz. 704 z późn. zm.) oraz Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz. 1860 z późn. zm.).

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie wyższe)
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania oraz rzetelność w ich realizacji

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Centrum Symulacji Medycznej