Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Inżynier serwisu

Pracodawca: Veolia Water Technologies Numer referencyjny: IS/01/17 Data publikacji: 15 listopada 2017 Lokalizacja: Tychy - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Zarządzanie środowiskiem: Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy
Woda: Oczyszczanie ścieków

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • koordynację i nadzór nad wykonaniem montażu, konserwacji lub naprawy urządzeń i instalacji zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • uruchomienie urządzeń i instalacji zgodnie z określonymi w dokumentacji technicznej procedurami,
  • przestrzeganie zasad i przepisów BHP, również w odniesieniu do nadzorowanych pracowników,
  • prowadzanie szkoleń pracowników służb technicznych klienta w zakresie obsługi urządzeń i instalacji,
  • ścisłe przestrzeganie budżetu realizacji usług, terminu wykonania każdej instalacji oraz procedur jakości wykonywanych prac,
  • pozyskiwanie dodatkowych zleceń w zakresie montażu, konserwacji lub naprawy urządzeń i instalacji oferowanych przez firmę,
  • sporządzanie ofert sprzedaży pod względem handlowym i technicznym,
  • realizację powierzonych zadań zgodnie z procedurami ISO.

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu Inżynierii/ Ochrony Środowiska, Chemii, Automatyki, Elektryki, Energetyki,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie),
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji,
  • Zaangażowanie w pracę i chęć zdobywania nowych doświadczeń,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Pracownikowi oferujemy ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie, możliwość rozwoju poprzez zdobywanie nowych doświadczeń oraz atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych.

Inne informacje

Jeśli chcesz zostać członkiem zespołu firmy Veolia, zapraszamy serdecznie do przesłania swojej aplikacji. Na oferty pracy, zawierające CV i list motywacyjny (koniecznie z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych), czekamy pod adresem:
poland.career@veolia.com

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Veolia Water Technologies

Veolia Water Technologies specjalizuje się w rozwiązaniach obejmujących uzdatnianie wody, oczyszczanie ścieków, przeróbkę osadów ściekowych oraz oferuje kompletny zakres usług podczas budowy lub modernizacji stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków przemysłowych i komunalnych.