Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Serwisant

Pracodawca: VEOLIA WATER TECHNOLOGIES SP. Z O.O. Numer referencyjny: SE-1 Data publikacji: 10 września 2018 Lokalizacja: Tychy - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Jakość i uzdatnianie, Oczyszczanie ścieków

Opis stanowiska

Veolia Water Technologies Sp. z o.o. jest dostawcą kompletnych obiektów i instalacji dla odbiorców komunalnych i przemysłowych. Firma oferuje szeroki wachlarz wyposażenia standardowego oraz urządzeń projektowanych bezpośrednio na potrzeby klientów dla uzdatniania wody, oczyszczania ścieków i gospodarki osadami.

W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Serwisant Elektryk/Automatyk

siedziba Działu Serwisu: Tychy

działania montażowo-serwisowe: terytorium Polski

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie, montaż, konserwację oraz naprawę urządzeń oraz instalacji oferowanych przez naszą Firmę  (tj. stacje/instalacje uzdatniania wody, oczyszczalnie ścieków przemysłowych i komunalnych, instalacje przeróbki osadów ściekowych, wyparki próżniowe do odzysku wody ze ścieków/ zamykania obiegów, mikrosita dyskowe/bębnowe)

Wymagania

  • posiadania wiedzy z zakresu elektryki, elektroniki, elektrotechniki, automatyki,
  • co najmniej średnie wykształcenie kierunkowe techniczne,
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Elektryk/Automatyk
  • znajomość podstawowych przekaźników programowalnych,
  • uprawnienia SEP (G1)
  • umiejętność budowy instalacji hydraulicznych, elektrycznych i szaf sterujących,
  • znajomość obsługi komputera,
  • mile widziane doświadczenie związane z serwisowaniem urządzeń i instalacji do uzdatniania wody i oczyszczania ścieków,
  • dyspozycyjność do odbywania częstych podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy

● Pracę w międzynarodowej firmie,
● Szansę rozwoju zawodowego i osobistego
● System kafeteryjny (prywatna opieka medyczna wraz z pakietem stomatologicznym, NNW, polisa na życie, karta Multisport),
● Umowę o pracę
● Miłą atmosferę pracy,
● Spotkania/wyjazdy integracyjne, które sprawdzą Twoją wytrzymałość na różnego typu sporty i dobrą zabawę ;-),
● Niezbędne narzędzia i zasoby do wykonywania powierzonych zadań.

Inne informacje

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami.
Kontakt mailowy: magdalena.pagacz@veolia.com

VEOLIA WATER TECHNOLOGIES SP. Z O.O.

Veolia Water Technologies specjalizuje się w rozwiązaniach obejmujących uzdatnianie wody, oczyszczanie ścieków, przeróbkę osadów ściekowych oraz oferuje kompletny zakres usług podczas budowy lub modernizacji stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków przemysłowych i komunalnych.