Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Starszy Inżynier serwisu systemów do uzdatniania wody

Pracodawca: VEOLIA WATER TECHNOLOGIES SP. Z O.O. Numer referencyjny: 1/10/2021 Data publikacji: 04 października 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (umowa na czas nieokreślony) Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Woda: Jakość i uzdatnianie
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Nadzór, kontrola, ochrona, restrykcje
Przemysł i inżynieria: Inżynieria przemysłowa i procesowa

Opis stanowiska

W naszym zespole będziesz  odpowiedzialna/y za:
  • Opiekę serwisową Klientów VWT eksploatujących urządzenia/ systemy uzdatniania wody
  • Tworzenie długoterminowych planów konserwacji urządzeń/ systemów uzdatniania wody
  • Tworzenie planów sprzedaży usług serwisowych/ części zamiennych/ itp.
  • Sporządzanie ofert serwisowych pod względem handlowym i technicznym,
  • Organizację i koordynację zadań związanych z serwisem urządzeń/systemów
  • Uruchomienie urządzeń i instalacji
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników Klienta w zakresie obsługi urządzeń i instalacji,
  • Nawiązywanie i rozwijanie dobrych relacji z Klientami,
  • Rozwijanie działalności serwisowej (w tym kreowanie okazji sprzedażowych) w dedykowanych firmach.

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu Inżynierii/ Ochrony Środowiska lub Chemii
  • Znajomość co najmniej jednej z branż: spożywczej,  farmaceutycznej lub kosmetycznej
  • Znajomość zagadnień i technologii związanych z uzdatnianiem wody,
  • Minimum 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie),
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej,
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Szansę rozwoju zawodowego i osobistego
  • System kafeteryjny (prywatna opieka medyczna wraz z pakietem stomatologicznym, NNW, polisa na życie, karta Multisport),
  • Umowę o pracę
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Spotkania/wyjazdy integracyjne, które sprawdzą Twoją wytrzymałość na różnego typu sporty i dobrą zabawę ;-),
  • Niezbędne narzędzia i zasoby do wykonywania powierzonych zadań

VEOLIA WATER TECHNOLOGIES SP. Z O.O.

Veolia Water Technologies Sp. z o.o. jest dostawcą kompletnych obiektów i instalacji dla odbiorców komunalnych i przemysłowych. Firma oferuje szeroki wachlarz wyposażenia standardowego oraz urządzeń projektowanych bezpośrednio na potrzeby klientów dla uzdatniania wody, oczyszczania ścieków i gospodarki osadami.