Więcej  ›
01.05.2024 01 maja 2024

Technik Serwisu

Pracodawca: VEOLIA WATER TECHNOLOGIES SP. Z O.O. Numer referencyjny: 1/5/2021 Data publikacji: 19 maja 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Woda: Jakość i uzdatnianie, Oczyszczanie ścieków

Opis stanowiska

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny za montaż i obsługę serwisową instalacji i urządzeń uzdatniania wody oraz oczyszczania ścieków, głównie w zakładach przemysłowych.

Prowadzona obsługa serwisowa polegać będzie na:

●  Wykonywaniu planowanych przeglądów urządzeń lub/i instalacji,
●  Wykonywanie interwencyjnych napraw związanych z awariami,
●  Prowadzenie montaży i uruchomień instalacji,
●  Sporządzaniu dokumentacji serwisowej z wykonanych prac,
●  Dbałość o wysoki poziom i jakość obsługi Klientów VWT,

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
●  Masz wiedzę techniczną (posiadasz wykształcenie co najmniej średnie techniczne),
●  Masz zdolności manualne i dasz sobie radę z budowaniem instalacji hydraulicznych,
●  Masz doświadczenie zawodowe w pracy o podobnym charakterze (serwis, dział utrzymania ruchu, itp.),
●  Posiadasz podstawy wiedzy o elektryce,
●  Pasjonuje Cię mechanika i chciałbyś/chciałabyś poznać zaawansowane rozwiązania techniczne i technologiczne  w zakresie uzdatniania wody i oczyszczania ścieków,
●  Jesteś osobą skrupulatną i samodzielną,
●  Angażujesz się w wykonywaną pracę,
●  Nie masz nic przeciwko odbywaniu częstych podróży służbowych,
●  Posiadasz prawo jazdy kat. B,
●  Cechujesz się wysoką kulturą osobistą,
●  Mile widziane uprawnienia SEP G-1,

Jeśli dodatkowo odpowiesz „tak” na poniższe pytania:
●  Chcę się rozwijać zawodowo i osobiście,
●  Chcę poznawać nowe miejsca,
●  Chcę pracować z ludźmi,
●  Chcę mieć ciekawą i dynamiczną pracę,
●  Mam doświadczenie związane z technologią uzdatniania wody i oczyszczania ścieków.

to oznacza, że chcemy abyś dołączył/dołączyła do naszego zespołu.

Oferujemy

Dołączając do nas, masz szansę na:
●  Pracę w międzynarodowej firmie,
●  Szansę rozwoju zawodowego i osobistego,
●  System kafeteryjny (prywatna opieka medyczna wraz z pakietem stomatologicznym, NNW, polisa na życie, karta Multisport),
●  Umowę o pracę,
●  Miłą atmosferę pracy,
●  Niezbędne narzędzia i zasoby do wykonywania powierzonych zadań (m.in. samochód służbowy, laptop, telefon służbowy).

Inne informacje

Podoba Ci się taka perspektywa? Aplikuj!

VEOLIA WATER TECHNOLOGIES SP. Z O.O.

Veolia Water Technologies Sp. z o.o. jest dostawcą kompletnych obiektów i instalacji dla odbiorców komunalnych i przemysłowych. Firma oferuje szeroki wachlarz wyposażenia standardowego oraz urządzeń projektowanych bezpośrednio na potrzeby klientów dla uzdatniania wody, oczyszczania ścieków i gospodarki osadami.