Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Technolog

Pracodawca: VEOLIA WATER TECHNOLOGIES SP. Z O.O. Numer referencyjny: TECH 01/2018 Data publikacji: 23 sierpnia 2018 Lokalizacja: Tychy - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Woda: Jakość i uzdatnianie, Oczyszczanie ścieków

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Dobór odpowiednich technologii uzdatniania wody,
  • Kompleksowe przygotowanie ofert sprzedażowych,
  • Zarządzanie realizowanymi projektami,
  • Nadzór nad rozruchem technologicznym oferowanych produktów/systemów,
  • Nadzór nad pracami podwykonawców,
  • Wsparcie techniczne zespołu sprzedaży,
  • Udzielanie wsparcia technicznego dla klientów,
  • Prowadzenie szkoleń dla personelu klienta z eksploatacji i obsługi zrealizowanych instalacji/ systemów,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej zrealizowanych instalacji/systemów.

Wymagania

Wymagania stawiane Kandydatom:

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe o specjalności technologia wody i ścieków (na wydziale Inżynierii Środowiska),
  • Dobra znajomość technologii uzdatniania wody i procesów przemysłowych,
  • Umiejętność czytania analizy wody i doboru odpowiednich procesów technologicznych spełniających wymogi stawiane przez klienta,
  • Umiejętność pracy w środowisku CAD,
  • Umiejętność czytania rysunku i dokumentacji technicznej,
  • Dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym/podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B,
  • Zaangażowanie w pracę i chęć zdobywania nowych doświadczeń,
  • Dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy

Dołączając do nas, masz szansę na:

  • Pracę w międzynarodowej firmie,
  • Szansę rozwoju zawodowego i osobistego,
  • System kafeteryjny (prywatna opieka medyczna wraz z pakietem stomatologicznym, NNW, polisa na życie, karta Multisport),
  • Umowę o pracę,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Spotkania/wyjazdy integracyjne, które sprawdzą Twoją wytrzymałość na różnego typu sporty i dobrą zabawę,
  • Niezbędne narzędzia i zasoby do wykonywania powierzonych zadań.

Inne informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV klikając w:

https://system.erecruiter.pl/ FormTemplates/RecruitmentForm. aspx?WebID= b1c9f8bd448f4e00896ad614d81bdd fa

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami.

VEOLIA WATER TECHNOLOGIES SP. Z O.O.

Veolia Water Technologies specjalizuje się w rozwiązaniach obejmujących uzdatnianie wody, oczyszczanie ścieków, przeróbkę osadów ściekowych oraz oferuje kompletny zakres usług podczas budowy lub modernizacji stacji uzdatniania wody i oczyszczalni ścieków przemysłowych i komunalnych.