Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Hydraulik ds. pomp ciepła

Pracodawca: Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Numer referencyjny: 108869 Data publikacji: 10 stycznia 2023 Lokalizacja: Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna, Ciepło, ciepłownictwo

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
  • Montaż pomp ciepła powietrze - woda
  • Wykonywanie prac hydraulicznych
  • Wykonywanie prac elektrycznych
  • Serwisowanie pomp ciepła

Wymagania

Nasze wymagania
  • Doświadczenie w montażu Pomp ciepła i Klimatyzacji
  • Wiedza w zakresie hydrauliki i elektryki
  • Uprawnienia SEP E i D do 1kV
  • Prawo jazdy kategorii B - czynne
  • Wiedza z zakresu hydrauliki/elektryki

Mile widziane
  • Doświadczenie w montażu instalacji fotowoltaicznych
  • Uprawnienia F gaz - mile widziane

Oferujemy

To oferujemy
  • Pracę w firmie z TOP 5 branży PV wg badania Instytutu Energii Odnawialnej
  • W Twojej codziennej pracy możesz liczyć na stałe wsparcie doświadczonych zespołów ds. serwisu, inżynierów, specjalistów ds. finansowania, działu marketingu, logistyki
  • Wynagrodzenie podstawowe rosnące wraz ze stażem pracy, uzupełniane atrakcyjnym systemem prowizyjnym
  • Najwyższej jakości produkty - współpracujemy bezpośrednio z największymi producentami działającymi na rynku OZE, takimi jak Jinko Solar, Huawei, LG czy Webasto.

Vosti Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością