Więcej  ›
29.04.2024 29 kwietnia 2024

Magazynier

Pracodawca: WAGO ELWAG Sp. z o.o. Numer referencyjny: 129223 Data publikacji: 12 kwietnia 2024 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna, Mechanika, elektromechanika, automatyka

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa stanowisk pracy w magazynie automatycznym i paletowym wysokiego składowania w zakresie:
    • przyjmowania dostaw na stan magazynowy
    • załadunku i rozładunku dostaw
    • wysyłania towarów do klientów krajowych i spółek WAGO
    • obsługi zleceń produkcyjnych i handlowych
    • obsługi informatycznego systemu magazynowego klasy WMS oraz praca w systemie SAP​
  • usuwanie awarii i błędów w magazynie automatycznym w zakresie przyznanych uprawnień

Wymagania

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • komunikatywność oraz nastawienie na pracę zespołową
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w wykonywaniu prac na wysokości

Oferujemy

Z nami zyskujesz:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania miesięcznej premii uznaniowej do 20%
  • bardzo dobre warunki pracy: klimatyzowane hale, praca w komfortowych i czystych warunkach
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • dedykowane szkolenia
  • dobrze wyposażone zaplecze socjalne: darmowa kawa, herbata oraz możliwość zakupu posiłków w kantynie pracowniczej w atrakcyjnych cenach, darmowy parking dla pracowników
  • benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej, dofinansowanej karty sportowej, ubezpieczenia oraz dostęp do platformy benefitowej WorkSmile
  • bonus do 3000 zł brutto za polecenie kandydata do pracy
  • cykliczne akcje integracyjne dla pracowników: „WAGO dla zdrowia”, „Rowerowe WAGO”, „WAGO Running Team” oraz wiele innych

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ

WAGO ELWAG Sp. z o.o.

WAGO – wspieramy, inspirując do działania

Od prawie 70 lat na światowych rynkach i ponad 25 lat w Polsce produkujemy i dostarczamy nowatorskie komponenty połączeniowe do przewodów elektrycznych oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej oraz budynkowej. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy WAGO.

Chcemy być dla Ciebie partnerem i źródłem inspiracji. Tak działamy i dlatego nasi klienci odnoszą sukcesy.

W związku z ciągłym rozwojem oraz rozbudową struktur firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: