Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. danych głównych

Pracodawca: WAGO ELWAG Sp. z o.o. Numer referencyjny: 128422 Data publikacji: 29 marca 2024 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Administracja, Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • zakładanie nowych wyrobów w systemie SAP
  • wyjaśnianie niespójności między danymi
  • dopasowywanie danych głównych do wymogów produkcji
  • nadzór nad nazwami wyrobów oraz nad powiązaniem materiałów i narzędzi
  • aktywowanie nowych wyrobów dla zakładów w Polsce
  • koordynowanie zmian materiałowych
  • weryfikacja rysunków pod kątem ich spójności z aktualnymi składami materiałowymi
  • współpraca w ramach procesów transferów zewnętrznych i wewnętrznych
  • współpraca w ramach procesu zakładania nowych wyrobów na rynek lokalny
  • międzynarodowa współpraca z innymi działami w ramach spółki WAGO

Wymagania

Nasze wymagania

  • znajomość programu Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • sumienność oraz umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • zorientowanie na cel oraz jego realizację
  • chęć koordynowania projektów transferowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • mile widziane wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, logistycznym lub zarządzanie i inżynieria produkcji

Oferujemy

Z nami zyskujesz

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie uznaniowe
  • perspektywę dalszego rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy hybrydowej
  • elastyczny czas pracy
  • dedykowane szkolenia
  • dobrze wyposażone zaplecze socjalne: darmowa kawa, herbata oraz możliwość zakupu posiłków w kantynie pracowniczej w atrakcyjnych cenach, darmowy parking dla pracowników
  • benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej, dofinansowanej karty sportowej, ubezpieczenia oraz dostęp do platformy benefitowej WorkSmile
  • bonus do 3000 zł brutto za polecenie kandydata do pracy
  • cykliczne akcje integracyjne dla pracowników: „WAGO dla zdrowia”, „Rowerowe WAGO”, „WAGO Running Team” oraz wiele innych

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ:

WAGO ELWAG Sp. z o.o.

WAGO – wspieramy, inspirując do działania

Od prawie 70 lat na światowych rynkach i ponad 25 lat w Polsce produkujemy i dostarczamy nowatorskie komponenty połączeniowe do przewodów elektrycznych oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej oraz budynkowej. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy WAGO.

Chcemy być dla Ciebie partnerem i źródłem inspiracji. Tak działamy i dlatego nasi klienci odnoszą sukcesy.

W związku z ciągłym rozwojem oraz rozbudową struktur firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: