Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Referent

Pracodawca: WFOŚiGW w Gdańsku Numer referencyjny: WFOŚ-110-I/(4/2020) z dnia 13 lutego 2020r. Data publikacji: 14 lutego 2020 Lokalizacja: Gdańsk - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (3-miesięczny okres próbny) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii
Gospodarka odpadami: Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna
Woda: Oczyszczanie ścieków

Opis stanowiska

Ogłoszenie skierowane jest do absolwentów uczelni wyższych, kierunków związanych z ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, ekoenergetyką, gospodarką wodno-ściekową, gospodarką odpadami, którzy ukończyli studia stacjonarne w latach 2017-2020.

Podstawowy zakres wykonywanych zadań:
1. Prace pomocnicze w wykonywaniu czynności związanych z oceną, wdrażaniem, monitorowaniem i rozliczaniem przedsięwzięć inwestycyjnych, zgłaszanych do dofinansowania/ dofinansowywanych ze środków WFOŚiGW w Gdańsku, w tym w szczególności udział w prowadzeniu:
  • oceny formalnej i merytorycznej wniosków o dofinansowanie,
  • analizy i oceny efektywności ekologicznej przedsięwzięć objętych wnioskami,
  • analizy zasadności zgłoszonych przedsięwzięć pod kątem rozwiązań technicznych,
  • uzgodnień z beneficjentami w celu ustalenia danych do umowy oraz skompletowania dokumentów wymaganych do zawarcia umowy o dofinansowanie,
  • monitoringu prawidłowości i terminowości realizacji umowy,
  • weryfikacji złożonych druków Oświadczenia o przekazanie środków finansowych w ramach umowy, pod kątem spełnienia wymogów formalnych oraz poprawności merytorycznej,
  • wizji lokalnych w miejscu realizacji projektów oraz kontrola prawidłowości realizacji zadań,
  • rozliczenia umów, w tym m.in. weryfikacji złożonych druków Rozliczenia do umowy, pod kątem spełnienia wymogów formalnych oraz poprawności merytorycznej.
2.  Udział w obsłudze beneficjentów Funduszu w zakresie informowania o zasadach udzielania dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Gdańsku.
3.  Udział w wykonywaniu czynności i zobowiązań wynikających z realizacji projektów współfinansowanych ze środków zewnętrznych (krajowych lub/i zagranicznych), w tym w szczególności w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze.

Wymagania

Niezbędne:
  • wykształcenie wyższe, o specjalności związanej z szeroko rozumianą ochroną środowiska - preferowane wykształcenie politechniczne o kierunku związanym z odnawialnymi źródłami energii, ekoenergetyką, gospodarką wodno-ściekową, gospodarką odpadami
  • ukończenie studiów stacjonarnych i uzyskanie tytułu inż. lub mgr lub mgr inż. w latach 2017-2020
  • ogólna wiedza z zakresu obszarów działania WFOŚiGW w Gdańsku
  • znajomość języka angielskiego - w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • znajomość obsługi komputera (MS Office)

Predyspozycje osobowe:
  • rzetelność, dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • gotowość do podejmowania nowych wyzwań zawodowych i pogłębiania wiedzy zawodowej
  • dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • praca w zgranym, dynamicznym zespole
  • dodatkowy pakiet medyczny

Inne informacje

Termin składania ofert upływa z dniem  11 marca 2020 roku o godz. 16:00. Za datę doręczenia uznaje się datę wpływu oferty do siedziby WFOŚiGW w Gdańsku.

Dokumenty w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Oferta zatrudnienia na stanowisko Referenta – w ramach ogłoszenia nr WFOŚ-110-I/(4/2020) z dnia 13 lutego 2020r. należy składać w Kancelarii Funduszu, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-16:00 lub przesłać za pośrednictwem poczty na adres: 80-861 Gdańsk, ul. Rybaki Górne 8.

Wykaz i wzory wymaganych dokumentów do pobrania na stronie Funduszu:

WFOŚiGW w Gdańsku

WFOŚiGW w Gdańśku jest jednostką sektora finansów publicznych, której zadaniem jest dofinansowanie realizacji przedsięwzięć z szeroko rozumianego obszaru ochrony środowiska.