Więcej  ›
21.05.2024 21 maja 2024

Młodszy inspektor w Zespole Klientów Indywidualnych

Pracodawca: WFOŚiGW w Katowicach Numer referencyjny: MIKI/01/18 Data publikacji: 04 stycznia 2018 Lokalizacja: Katowice - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (Umowa na czas określony) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Zarządzanie i ochrona krajobrazu
Zarządzanie środowiskiem: Finansowanie, dotacje, Administracja

Opis stanowiska

Ramowy zakres zadań i obowiązków na stanowisku:
  • Wprowadzanie, nadzorowanie i raportowanie danych w rejestrach Zintegrowanego Systemu Informatycznego w zakresie działania Zespołu;
  • Obsługa informacyjno-doradcza klientów indywidualnych;
  • Przyjmowanie, analiza, opiniowanie i ocena wniosków pod względem formalnym oraz pod kątem zakładanych efektów ekologicznych i rzeczowych w oparciu o obowiązujące w WFOŚiGW zasady;
  • Weryfikacja efektów rzeczowych oraz ocena wniosków pod względem merytorycznym;
  • Przygotowywanie, generowanie z ZSI oraz weryfikacja umów i aneksów dla klientów indywidualnych;
  • Współudział w opracowywaniu procedur, strategii i dokumentów składających się na plan działalności Funduszu, oraz sprawozdań z ich realizacji;
  • Sporządzanie raportów i informacji z realizacji rozliczeń umów dotacji;
  • Prowadzenie bieżącej korespondencji wynikającej z powierzonych obowiązków;
  • Wykonywanie innych zadań z polecenia bezpośrednio przełożonego lub Prezesa Zarządu;
  • Współdziałanie z Kierownikiem Zespołu w zakresie prawidłowego funkcjonowania Zespołu, stałego doskonalenia form i metod działania;
  • Postępowanie zgodne z wytycznymi wynikającymi ze zintegrowanego systemu zarządzania, w tym: jakością- zgodnie
  • z normą PN-EN ISO 9001:2001, środowiskowego- zgodnie z normą PN-EN-ISO 14001 oraz EMAS w zakresie obszaru działania.

Wymagania

Wymagania niezbędne  stawiane kandydatom:
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie o specjalności z zakresu: ogrzewnictwa, ciepłownictwa, wentylacji, ochrony atmosfery  lub licencjat o kierunku: ekonomia lub rachunkowość. Akceptowalny kandydat na pracownika będący obecnie w trakcie studiów, pod warunkiem stopnia zaawansowania nauki na poziomie ukończonego trzeciego roku studiów;
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office, szczególnie biegła znajomość programu Excel, umiejętność generowania raportów, prowadzenia bazy danych oraz ich analiza;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, dokładność, komunikatywność, posiadanie umiejętności analitycznych oraz pracy w stresie.

Wymagania dodatkowe:
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość procesu inwestycyjnego, księgowości i rachunkowości, rozliczania lub nadzorowania inwestycji;
  • Staż pracy w wyżej opisanym zakresie przez co najmniej 1 rok;
  • Posiadanie świadectwa ukończenia kursu z zakresu: auditingu energetycznego w budownictwie na potrzeby termomodernizacji oraz oceny energetycznej budynków, księgowości lub rachunkowości.

Oferujemy

Pracę na podstawie umowy o pracę.

Inne informacje

Wymagane dokumenty:
● życiorys i list motywacyjny (koniecznie: imię i nazwisko, nazwa miejscowości, w której kandydat zamieszkuje, telefon
   kontaktowy); życiorys winien zawierać informacje potwierdzające spełnienie wymagań niezbędnych;
● kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i spełnienie wymogów kwalifikacyjnych;
● oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.

Inne informacje:
• dokumenty niekompletne lub wadliwie wypełnione nie podlegają uzupełnieniu lub poprawieniu;
• lista kandydatów, których aplikacje spełniają wymagania formalne określone w niniejszym ogłoszeniu zostanie
  niezwłocznie upowszechniona w BIP po upływie terminu składania dokumentów; tylko w stosunku do tych kandydatów
  będą podjęte dalsze działania;
• dokumenty wszystkich kandydatów, poza wybranymi pięcioma najlepszymi, ulegają zniszczeniu po okresie trzech miesięcy od terminu upowszechnienia informacji o wyniku naboru, o ile nie zostaną wcześniej odebrane przez zainteresowanych.

 Osoby zainteresowane prosimy o składanie wymaganych dokumentów w zamkniętej kopercie oznaczonej hasłem „Poszukiwanie pracownika nr ref. MIKI/01/18” w terminie do dnia  19 stycznia 2018 r. w kancelarii WFOŚiGW za pośrednictwem poczty lub bezpośrednio ( decyduje data wpływu do kancelarii potwierdzona stemplem; kancelaria czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30 ) - pod adresem:
Wojewódzki Fundusz  Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
40-035 Katowice ul. Plebiscytowa 19

( Nabór kandydatów do zatrudnienia na wolne stanowiska pracy w Biurze Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej odbywa się zgodnie z art. 400 m ustawy z dnia 27 kwietnia 2001r. - Prawo ochrony środowiska – tekst jednolity Dz. U. 2017 poz. 519 z  późn. zm. )

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

WFOŚiGW w Katowicach

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach powstał w 1993 roku. Jest publiczną instytucją finansową, realizującą politykę ekologiczną województwa śląskiego. Realizując swoją misję, Fundusz koncentruje się na:

wspieraniu działań proekologicznych podejmowanych przez administrację publiczną, przedsiębiorców, instytucje i organizacje pozarządowe,
zarządzaniu środkami europejskimi ukierunkowanymi na ochronę środowiska i gospodarkę wodną.