Więcej  ›
19.05.2024 19 maja 2024

Analityk ds. energii i klimatu

Pracodawca: WiseEuropa Numer referencyjny: Rekrutacja: Analityk ds. energii i klimatu Data publikacji: 12 sierpnia 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Ekonomia, finanse
Energia: Energetyka słoneczna, Energetyka wodna

Opis stanowiska

WiseEuropa prowadzi rekrutację na stawonisko: Analityk ds. energii i klimatu.

Wymagania

  • Ukończone studia magisterskie (preferowany kierunek: ekonomia),
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe,
  • Doświadczenie w prowadzeniu analiz dot. polityki energetyczno-klimatycznej na poziomie całej gospodarki i/lub poszczególnych sektorów (energetyka, przemysł, transport, budownictwo), w tym zbieranie i analiza danych,,
  • Mile widziana znajomość narzędzi ilościowych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny – praca z literaturą anglojęzyczną),
  • Mile widziana znajomość innych języków obcych,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (warunek konieczny),
  • Udokumentowana umiejętność pisania tekstów analitycznych po polsku i angielsku.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w czołowej, niezależnej instytucji badawczej w Polsce,
  • Współpracę z analitykami o ugruntowanej pozycji w polskim i europejskim środowisku eksperckim,
  • Pracę w instytucji biorącej aktywny udział w debacie publicznej oraz udział w projektach przyczyniających się do poprawy realizacji polityk publicznych w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej,
  • Elastyczną kulturę pracy.

Inne informacje

Oferty zawierające CV prosimy przesłać na adres: wojciech.bialozyt@wise-europa.eu

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WiseEuropa, Warszawa, Al. Szucha 16/46, 00-582 Warszawa, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

WiseEuropa

WiseEuropa to niezależny think-tank, który specjalizuje się w polityce europejskiej i zagranicznej oraz w ekonomii.
Misją WiseEuropa jest poprawa jakości polityki krajowej i europejskiej oraz środowiska gospodarczego przez oparcie ich na rzetelnych analizach ekonomicznych i instytucjonalnych, niezależnych badaniach oraz ocenach oddziaływania polityki na gospodarkę.