Więcej  ›
17.05.2024 17 maja 2024

Ekonomista

Pracodawca: WiseEuropa Numer referencyjny: Rekrutacja: Ekonomista Data publikacji: 12 sierpnia 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Ekonomia, finanse
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Badania naukowe

Opis stanowiska

WiseEuropa prowadzi rekrutację na stawonisko: Ekonomista.

Wymagania

Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, matematyka, informatyka, ekonometria, metody ilościowe i systemy informacyjne,
  • udokumentowane doświadczenie w stosowaniu narzędzi statystycznych i ekonometrycznych do analiz ilościowych,
  • zainteresowania badawcze (publikacje naukowe będą dodatkowym atutem),
  • umiejętność pozyskiwania, analizowania i wyciągania wniosków na podstawie danych (np. GUS, Eurostat),
  • umiejętność publicznego prezentowania efektów pracy badawczej,
  • umiejętność programowania i pracy z danymi w środowiskach R / Matlab / (mile widziany) Python
  • zainteresowania w obszarze ekonomii i polityki,
  • biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w czołowej, niezależnej instytucji badawczej w Polsce,
  • współpracę z ekonomistami o ugruntowanej pozycji w środowisku badawczym,
  • pracę w instytucji biorącej aktywny udział w debacie publicznej oraz udział w projektach badawczych przyczyniających się do poprawy realizacji polityk publicznych w Polsce,
  • elastyczną kulturę pracy.

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: wojciech.bialozyt@wise-europa.eu.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WiseEuropa moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

WiseEuropa

WiseEuropa to niezależny think-tank, który specjalizuje się w polityce europejskiej i zagranicznej oraz w ekonomii.
Misją WiseEuropa jest poprawa jakości polityki krajowej i europejskiej oraz środowiska gospodarczego przez oparcie ich na rzetelnych analizach ekonomicznych i instytucjonalnych, niezależnych badaniach oraz ocenach oddziaływania polityki na gospodarkę.