Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Stażysta

Pracodawca: WiseEuropa Numer referencyjny: Rekrutacja: stażysta Data publikacji: 21 sierpnia 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Staż Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo

Opis stanowiska

- tworzenie i aktualizacja baz mediów oraz organizacji pozarządowych,
- kontakty z mediami i organizacjami pozarządowymi,
- przygotowywanie tekstów na stronę www i materiałów prasowych,
- pomoc w organizacji eventów,
- wsparcie pracy zespołu przy prowadzeniu realizacji szkoleń.

Wymagania

- podstawowa znajomość rynku mediów
- umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office
- umiejętność formułowania myśli
- komunikatywność
- dyspozycyjność

Oferujemy

- płatny staż
- praca dla niezależnego think-tanku, który specjalizuje się w polityce gospodarczej, europejskiej i zagranicznej.
- możliwość nauki i rozwoju zawodowego

Inne informacje

Kontakt:
CV prosimy przesyłać na adres mailowy justyna.minkiewicz@wise-europa.eu

Pozostałe informacje:
Prosimy o zawarcie w ramach CV następującej treści klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundacja WiseEuropa moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV/liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji. Przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem”.

WiseEuropa

WiseEuropa to niezależny think-tank, który specjalizuje się w polityce europejskiej i zagranicznej oraz w ekonomii.
Misją WiseEuropa jest poprawa jakości polityki krajowej i europejskiej oraz środowiska gospodarczego przez oparcie ich na rzetelnych analizach ekonomicznych i instytucjonalnych, niezależnych badaniach oraz ocenach oddziaływania polityki na gospodarkę.