Więcej  ›
02.05.2024 02 maja 2024

Starszy Analityk – Kierownik Projektu

Pracodawca: WiseEuropa Numer referencyjny: Starszy Analityk – Kierownik Projektu Data publikacji: 04 grudnia 2017 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Edukacja i komunikacja: Działalność pozarządowa / humanitarna
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting

Opis stanowiska

WiseEuropa zaprasza do aplikowania na stanowisko Starszy Analityk – Kierownik Projektu (K/M).

Wymagania

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe magisterskie,
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku badawczym w krajowej i/lub międzynarodowej instytucji badawczej, think-tanku, instytucie naukowym,
  • Znajomość polityki zagranicznej UE (w tym relacji ekonomicznych i zagadnień bezpieczeństwa) w tym szczególnie wobec Azji Centralnej,
  • Znajomość polityki zagranicznej USA, Rosji i Chin (włączając relacje ekonomiczne i zagadnienia bezpieczeństwa) w tym szczególnie wobec Azji Centralnej,
  • Posiadanie znaczącej i aktywnej sieci kontaktów w instytucjach badawczych, think-tankach, instytutach naukowych w krajach Unii Europejskiej,
  • Doświadczenie w budowaniu międzynarodowych konsorcjów badawczych (np. Horyzont 2020) i pracy badawczej w ich ramach,
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie oraz co najmniej dobra innego (poza polskim) języka Unii Europejskiej.

Oferujemy

Oferujemy:
  • współtworzenie Programu Polityka Zagraniczna i Stosunki Międzynarodowe WiseEuropa,
  • stabilne zatrudnienie w czołowej, niezależnej instytucji badawczej w Polsce,
  • elastyczną kulturę pracy.

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: wojciech.bialozyt@wise-europa.eu.
Na zgłoszenia czekamy do 15 grudnia 2017 r.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez WiseEuropa moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

WiseEuropa skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami/ kandydatkami.

WiseEuropa

Misją WiseEuropa jest poprawa jakości polityki krajowej i europejskiej oraz środowiska gospodarczego przez oparcie ich na rzetelnych analizach ekonomicznych i instytucjonalnych, niezależnych badaniach oraz ocenach oddziaływania polityki na gospodarkę.