Więcej  ›
09.05.2024 09 maja 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. Numer referencyjny: Specjalista ds. ochrony środowiska Data publikacji: 20 lipca 2017 Lokalizacja: Wielogłowy - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Prawo i przepisy
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Monitorowanie zmian przepisów prawnych w zakresie ochrony środowiska
  • Nadzorowanie dokumentacji Firmy w zakresie gospodarki odpadami
  • Wdrażanie systemów i projektów optymalizujących procesy związane z ochroną środowiska
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne Firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe związane z ochroną środowiska lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze ochrona środowiska
  • Znajomość aktualnych przepisów z zakresu ochrony środowiska
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodna komunikację
  • Biegła znajomość obsługi komputera: pakiet MS Office
  • Umiejętność wykonywania analiz
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu i chęć podejmowania inicjatywy
  • Umiejętność kreatywnego myślenia

Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.