Więcej  ›
15.05.2024 15 maja 2024

Specjalista ds. edukacji ekologicznej w Centrum Edukacji Ekologicznej przy Oczyszczalni Ścieków

Pracodawca: Wodociągi Słupsk Sp. z o.o. Numer referencyjny: Specjalista ds. edukacji ekologicznej Data publikacji: 10 marca 2017 Lokalizacja: Słupsk - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo, Inicjatywy, wydarzenia

Opis stanowiska

Spółka „Wodociągi Słupsk”  sp. z o.o. ogłasza nabór ofert na stanowisko pracy: specjalista ds. edukacji ekologicznej w Centrum Edukacji Ekologicznej przy Oczyszczalni Ścieków.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku ochrona środowiska lub inżynieria środowiska
  • wiedza w zakresie prowadzenia działań edukacyjnych skierowanych do różnych grup odbiorców
  • umiejętność łatwego porozumiewania się z dziećmi i młodzieżą
  • komunikatywność, łatwość wystąpień publicznych
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie obsługi pakietów biurowych, zwłaszcza Microsoft Office
  • umiejętność redagowania tekstów pism, artykułów, komunikatów itp. (tzw. „lekkie pióro”),
  • znajomość mediów społecznościowych.

Ponadto od kandydata na omawiane stanowisko pracy wymagane są takie cechy charakteru jak: kreatywność, pomysłowość w działaniu oraz chęć uczenia się i podejmowanie nowych wyzwań, odpowiedzialność, cierpliwość, opanowanie, spostrzegawczość i podzielność uwagi. Musi on posiadać także umiejętności dobrej organizacji pracy własnej i współpracy w zespole. Mile widziana jest wiedza w zakresie działań promocyjnych dotyczących szeroko pojętej ochrony środowiska naturalnego.

Od osoby, która zostanie zatrudniona na stanowisku specjalista ds. edukacji ekologicznej wymagane będzie legitymowanie się ukończonym kursem pedagogicznym uprawniającym do prowadzenia praktyk zawodowych (alternatywnie: deklaracja jego ukończenia na własny koszt).

Oferujemy

Forma zatrudnienia: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę; okres zatrudnienia: od dnia 1 kwietnia 2017 r. na 3-miesięczny okres próbny; docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony.

Inne informacje

Wymagane dokumenty:
  • CV oraz list motywacyjny.
  • Kopie dokumentów potwierdzające wymagane wykształcenie.
  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.

Zainteresowanych prosimy o składanie dokumentów wyłącznie w formie elektronicznej do 14 marca 2017 r.

Wodociągi Słupsk Sp. z o.o.

Podstawową działalnością Spółki są usługi wodociągowe i kanalizacyjne.