Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. Numer referencyjny: Specjalista ds. ochrony środowiska Data publikacji: 21 lipca 2017 Lokalizacja: Zielonka - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Prawo i administracja
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty
Woda: Oczyszczanie ścieków

Opis stanowiska

Zakre obowiązków:
  • opracowywanie dokumentów sprawozdawczych w obszarze wymaganym od Spółki
  • współpraca z organami administracji państwowej w zakresie spraw związanych z ochroną środowiska
  • dbanie i bieżące uzupełnianie potrzebnych w przedsiębiorstwie pozwoleń, zezwoleń oraz wykonywanie prac z nich wynikających
  • przygotowywanie dokumentacji środowiskowych z wykorzystaniem programów i opracowań wskazanych w dokumentach
  • analizowanie, planowanie i nadzorowanie działań Spółki mających wpływ na środowisko
  • nadzorowanie gospodarki wodno-ściekowej
  • nadzorowanie magazynu odpadów, prowadzenie gospodarki odpadami wg obowiązującego prawa
  • naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska przez Spółkę
  • udział w przygotowywaniu okresowych planów i analiz związanych z obszarem odpowiedzialności

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu ochrony środowiska lub zbliżone
  • praktyka 2 – 4 lata na stanowisku wskazanym lub zbliżonym
  • znajomość odpowiedzialności podmiotów gospodarczych w obszarze przestrzegania przepisów środowiskowych
  • znajomość obrotu substancjami niebezpiecznymi oraz odpadami produkcyjnymi
  • przestrzeganie tajemnicy przedsiębiorstwa
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność
  • dążenie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do obowiązków i zaangażowania
  • uczestnictwo w zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach zawodowych
  • pakiet ubezpieczeniowy
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realnego wpływu na rozwój firmy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość poznania sposobu pracy w zakresie zagadnień przemysłu zbrojeniowego

Inne informacje

Kandydaci winni przesłać dokumenty aplikacyjne na adres e’mail: kadry@wze.com.pl lub zgłosić się do siedziby Zakładu w godz. 7:00 – 14.00 od poniedziałku do piątku.

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A.

Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. zajmują się produkcją, modernizacją oraz remontami
sprzętu wojskowego. Specjalizują się w zakresie projektowania, produkcji i remontu sprzętu w dziedzinach:
- rozpoznania i walki radioelektronicznej,
- dowodzenia i łączności,
- obrony powietrznej,
- elektroniki specjalnej.