Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Konsultant ds. ochrony środowiska

Pracodawca: WSP Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: 13409 Data publikacji: 09 października 2018 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Powietrze i klimat: Zanieczyszczenie powietrza (badania, monitoring)
Planowanie przestrzenne: Dźwięk, hałas i akustyka

Opis stanowiska

  • Wykonywanie specjalistycznych ocen środowiskowych w tym wykonywanie modelowania w zakresie emisji do powietrza i/lub hałasu,
  • Wykonywanie raportów z audytów Due Diligence,
  • Wykonywanie innych opracowań w języku angielskim oraz polskim,
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, lub Ssamodzielne wykonanie minimum 10 projektów w zakresie audytów Due Diligence (Phase I, Phase II ESA), w tym minimum pięciu w języku angielskim,
  • Umiejętność modelowania w zakresie emisji do powietrza i/lub hałasu
  • Umiejętność zarządzania projektami,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne,
  • Dokładność i systematyczność,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na czas określony (pierwszą),
  • Atrakcyjne warunki pracy, w tym możliwość kierowania dużymi projektami,
  • Pracę w międzynarodowej firmie stosującej światowe standardy w zakresie opracowań środowiskowych,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Inne informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: anna.szlaska@wsp.com.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

WSP Polska Sp. z o.o.

WSP w Polsce dostarcza zintegrowane usługi projektowe i doradcze w czterech głównych sektorach: rozwiązania dla budynków (projekty konstrukcji, instalacje sanitarne i elektryczne), mosty, środowisko i zrównoważony rozwój. 100 inżynierów i konsultantów w warszawskim biurze pracuje nad lokalnymi i międzynarodowymi projektami z wiodącymi inwestorami, architektami i instytucjami publicznymi. Jesteśmy częścią WSP | Parsons Brinckerhoff, jednej z wiodących globalnych firm świadczących profesjonalne usługi inżynieryjne i doradcze, zatrudniającej ponad 36 500 osób, w 40 krajach, na każdym kontynencie.