Więcej  ›
27.04.2024 27 kwietnia 2024

Kierownik/kierowniczka biura

Pracodawca: WWF Numer referencyjny: kierownik/kierowniczka biura Data publikacji: 07 czerwca 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Edukacja i komunikacja: Działalność pozarządowa / humanitarna, Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo
Zarządzanie środowiskiem: Administracja

Opis stanowiska

Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • zapewnienie efektywnego funkcjonowania biura Fundacji WWF Polska pod względem administracyjnym i IT,
  • zarządzanie powierzchnią biurową Fundacji oraz dbanie o sprawne funkcjonowanie recepcji;
  • odpowiadanie za techniczną sprawność budynku oraz sprzętu w Fundacji,
  • tworzenie i wdrażanie zasad oraz procedur z zakresu funkcjonowania biura i bezpieczeństwa,
  • wdrażanie rozwiązań IT wspierających procedury administracyjne,
  • inicjowanie i wdrażanie zmian zgodnych z zasadami ergonomii pracy,
  • zarządzanie i współpraca z dostawcami oraz instytucjami zewnętrznymi,
  • nadzór nad flotą samochodową,
  • zarządzanie powierzonym budżetem i optymalizacja kosztów związanych z funkcjonowaniem biura.

Wymagania

Od kandydatów/tek oczekujemy:

  • min. 3-lata doświadczenia w zarządzaniu biurem,
  • znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point), Google (Google Docs, Gmail, Chrome),
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z koleżankami i kolegami w organizacji na całym świecie,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • zaangażowania, odpowiedzialności oraz samodzielności w realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętności planowania i analitycznego myślenia,
  • doskonałej organizacji pracy własnej i koordynowania prac podległego zespołu,
  • doświadczenie w prowadzeniu postępowań zakupowych, negocjacjach,
  • dynamiki w działaniu, elastyczności i samodzielności we wdrażaniu nowych rozwiązań.
  • Idealny kandydat/ka na to stanowisko powinien posiadać:
  • pasję i energię do zmieniania świata na lepszy,
  • wysokie umiejętności interpersonalne i silne nastawienie na współpracę,
  • umiejętność pracy w dynamicznym otoczeniu,
  • Oferujemy:
  • pracę w dynamicznym zespole będącym częścią międzynarodowej organizacji,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • system benefitów: opieka medyczna oraz pakiet sportowy.
  • zapewnienie rozwoju i poszerzania wiedzy w ramach realizowanych projektów.
  • Osoby zainteresowane

Idealny kandydat/ka na to stanowisko powinien posiadać:

Oferujemy

WWF

WWF jest jedną z największych na świecie organizacji działających na rzecz ochrony środowiska naturalnego.
Działając od ponad 50 lat w ponad 150 krajach, WWF przyczynia się do ochrony wielu ginących gatunków zwierząt oraz cennych przyrodniczo miejsc na świecie. WWF Polska od ponad 15 lat nieprzerwanie działa na rzecz ochrony przyrody w Polsce i na świecie.