Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Kierownik zespołu ds. zrównoważonego rozwoju

Pracodawca: WWF Numer referencyjny: Kierownik zespołu ds. zrównoważonego rozwoju Data publikacji: 07 czerwca 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Zrównoważony rozwoj, CSR
Zarządzanie środowiskiem: Finansowanie, dotacje
Edukacja i komunikacja: Działalność pozarządowa / humanitarna

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Aktywne współtworzenie strategii WWF, w szczególności w zakresie ochrony klimatu, zrównoważonej polityki finansowej, zrównoważonej gospodarki i konsumpcji.
  • Kierowanie 5 osobowym zespołem specjalistów.
  • Wspieranie członków zespołu w kwestiach merytorycznych i w rozwoju profesjonalnym.
  • Współtworzenie nowych rozwiązań strategicznych i zapewnienie spójności w realizacji działań zespołu.
  • Nadzór nad wdrażaniem i realizacją działań zespołu w obszarze ochrony klimatu, zrównoważonej polityki finansowej, zrównoważonej gospodarki i konsumpcji, zgodnie z wartościami WWF.
  • Nadzór nad przygotowaniem propozycji budżetów projektowych i ich realizacją.
  • Reprezentowanie WWF wobec interesariuszy zewnętrznych, w tym, działania rzecznicze.

Wymagania

Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy:
  • Kreatywności i odwagi w stawianiu celów oraz determinacji w ich osiąganiu.
  • Przynajmniej pięcioletniego doświadczenia zawodowego w zakresie wdrażania polityki zrównoważonego rozwoju.
  • Przynajmniej trzyletniego doświadczenia w kierowaniu zespołem.
  • Płynnej znajomości języka polskiego i angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Biegłej znajomości oprogramowania MS Office (Excel, Power Point, Word) oraz Google (Gmail, Android, Google Drive wraz z pakietem umożliwiającym pracę w chmurze).

Oferujemy

  • Pracę w jednej z największych Fundacji zajmujących się ochroną środowiska na świecie.
  • Możliwość rozwoju i nauki podczas pracy przy ciekawych i angażujących projektach.
  • Współudział w rozwoju działalności WWF w Polsce.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty FitSport.

WWF

WWF jest jedną z największych na świecie organizacji działających na rzecz ochrony środowiska naturalnego.
Działając od ponad 50 lat w ponad 150 krajach, WWF przyczynia się do ochrony wielu ginących gatunków zwierząt oraz cennych przyrodniczo miejsc na świecie. WWF Polska od ponad 15 lat nieprzerwanie działa na rzecz ochrony przyrody w Polsce i na świecie.