Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista/tka ds. Ochrony Ekosystemów Wodnych

Pracodawca: WWF Numer referencyjny: Specjalista/tka ds. Ochrony Ekosystemów Wodnych Data publikacji: 27 czerwca 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Gospodarowanie wodami

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie:
  • Aktywne współtworzenie i realizacja celów strategii WWF Polska w zakresie ochrony ekosystemów wodnych, głównie rzek i ich dolin,
  • Zaangażowanie w tworzenie i społeczny nadzór wdrażania polityki ochrony ekosystemów wodnych,
  • Prowadzenie projektów w zakresie ochrony ekosystemów wodnych,
  • Prowadzenie działań rzeczniczych na rzecz ochrony ekosystemów wodnych.

Wymagania

Od kandydatów/tek oczekujemy:
  • Wykształcenia w dziedzinach obejmujących zagadnienia hydrologii, hydrotechniki, funkcjonowania i ochrony ekosystemów wodnych,
  • Wiedzy eksperckiej i znajomości tematyki ochrony ekosystemów wodnych,
  • Doświadczenia zawodowego w realizacji zadań związanych bezpośrednio lub pośrednio z ochroną ekosystemów wodnych (np. badania rzek, siedlisk i gatunków związanych z rzekami i/lub ich dolinami, zarządzaniem zasobami wodnymi, ochrona przyrody rzek i ich dolin),
  • Płynnej znajomości języka polskiego i dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie) oraz zaawansowanej znajomości pakietu MS Office,
  • Umiejętności analitycznych,
  • Zaangażowania, samodzielności, skrupulatności,
  • Komunikatywności, umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Prawa jazdy kategorii B.

Idealny kandydat/ka na to stanowisko powinien posiadać:
  • Umiejętności i doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • Umiejętność posługiwania się programami GIS,
  • Doświadczenie w działaniach rzeczniczych lub lobbystycznych,
  • Zdolności negocjacyjne.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznym zespole będącym częścią międzynarodowej organizacji,
  • Współudział w rozwoju działalności WWF w Polsce,
  • Możliwość ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy w ramach realizowanych projektów,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.

WWF

WWF jest jedną z największych na świecie organizacji działających na rzecz ochrony środowiska naturalnego.
Działając od ponad 50 lat w ponad 150 krajach, WWF przyczynia się do ochrony wielu ginących gatunków zwierząt oraz cennych przyrodniczo miejsc na świecie. WWF Polska od ponad 15 lat nieprzerwanie działa na rzecz ochrony przyrody w Polsce i na świecie.